Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware

Versiyon/Sürüm2.2.1.1043
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu20.05 MB
ÜreticiMalwarebytes
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (20.05 MB) Mac indir Android indir

Anti-Malware AntiVirüs Casus Yazılım Silme Programı

Malwarebytes Anti-Malware indir, Sistemde bulunan zararlı virüsleri, spyware, trojan, truva atı, solucanlar ve her türlü zararlı casus yazılımlara karşı Malwarebytes Anti-Malware etkili koruma sağlıyor. Bilgisayarımızın güvenliğini profesyonel bir şekilde koruyarak en üst seviyede güvenlik koruması sağlıyor.

Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware

Kullanıcının verilerini ve internet ortamında ki kullanıcı bilgilerini koruyarak güvenli adımlar atmamızı sağlıyor. Malwarebytes Anti-Malware sayesinde sistemde ciddi zararlar oluşturabilecek yazılımları engelleyerek bilgisayarın rahat bir nefes almasını sağlıyor. Bir çok antivirüs programı büyük virüslere karşı mücadele edebilmesi çok güç olabiliyor. Böyle durumlarda devreye hemen Malwarebytes Anti-Malware son sürüm paketiyle güvenliği profesyonel bir biçimde korumaya geliyor.

Malwarebytes Anti-Malware Özellikleri

Temel görevi Casus yazılım silme, rootkitler,solucanlar,trojan ve turuva atı gibi tehtit unsuru oluşturan yazılımları karantinaya alıp silmek yada engellemek. Malwarebytes Anti Malware yazılım gelişmiş sistemi sayesinde kullandığımız internet tarayıcısına bizlerin istediği dışında yerleşen ask,govome,conduit ve bing gibi bir çok arama motorunun tarayıcımıza girmesini engelliyor.

Casus Virüs Koruma bilgisayarımızda bulunan tehtitleri yok ettikten sonra bizlere sildiği karantinaya aldığı dosyalarını raporunu sunuyor. Tarama ve malware virüsü temizleme işlemi çok hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Ücretsiz ve sınırsız kullanım paketiyle hizmet veriyor.* Windows işletim sistemiyle uyumlu çalışıyor.

Yazılımı indirson.com’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş güvenlik sistemi sayesinde windows üreticisinin en iyi programları listesinde yerini almayı başarmıştır.

Malwarebytes Anti-Malware Programı Ekran Görüntüsü

Bilgisayar sisteminde bulunan zararlı yazılımları temizlemeyi sağlayan anti-virüs programı Malwarebytes Anti-Malware sayesinde yavaşlayan bilgisayar performansını artırabilir bulunan tüm virüsleri kolaylıkla silebilirsiniz. Detaylı üstün koruma sistemi sayesinde etkili güvenlik koruma özelliklerinden free (ücretsiz) faydalanabilirsiniz. Yazılımın ana ekran görüntüsünden ve diğer görüntülerine bakıp ön bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Multi Virus Cleaner Multi Virus Cleaner
    İngilizceÜcretsiz1.17 MB
  • Malwarebytes Malwarebytes
    İngilizceÜcretsiz1.57 MB
  • Malwarebytes Anti-Malware HAKKINDA YORUM YAZIN