MAGIX Video easy 3 HD

MAGIX Video easy 3 HD

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0.12
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.69 MB
ÜreticiMagix
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.69 MB)

MAGIX Video easy 3 HD Kalitede Video Düzenleyici ve Montajlama

MAGIX Video easy 3 HD indir, video düzenleme işleriyle uğraşanlar için ücretiz video montajlama ve videolara efekt verme programıdır. Yeni başlayanlar için ve videoları profesyonel yönden değil daha hızlı ve en iyi yoldan montajlama yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. Türkçe dil desteği ile video montajlama çalışmaları daha kolay bir hale bürünmektedir.

MAGIX Video easy 3 HD Nasıl Kullanılır

Zaten video montajlama programı Türkçe dil desteği ile sunulduğu için en kolay yoldan video montajlama işlemleri yapabileceğiz. MAGIX Video easy 3 HD programı ile videoların ses kalitesini ayarlama, videolara montaj ekleme, ses efekti ekleme ve altyazı ekleme seçenekleri ile videoları düzenleyebiliyoruz. Youtube, Vimeo, Dailymotion video siteleri üzerinde montajlama yaptığınız videoları düzenleyebilirsiniz.

CD, DVD, Blu-Ray ve pek çok disk formatları desteği bulunuyor. Videoları düzenledikten sonra istediğiniz disk formatıyla kayıtlar gerçekleştirebilirsiniz. Neredeyse tüm video oynatıcı formatlarını destekleyen MAGIX Video easy 3 HD program kaliteli çözünürlükte video kayıtları ve düzenlemeleri gerçekleştirir. Hızlı ve kolay işlem yapmanın yanı sıra videolar için hazırlanmış temel efektleri kullanarak video montajlama düzenlemeleri yapabiliriz.

295 kez indirildi

Benzer Programlar

 • DaVinci Resolve 15 DaVinci Resolve 15
  İngilizceÜcretsiz
 • KeepSubs KeepSubs
  TürkçeÜcretsiz
 • Corel VideoStudio Pro Corel VideoStudio Pro
  İngilizceÜcretsiz820 MB
 • Youtube Movie Maker Youtube Movie Maker
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • MAGIX Video easy 3 HD HAKKINDA YORUM YAZIN