MAGIX Video easy 3 HD

MAGIX Video easy 3 HD

Versiyon/Sürüm1.0.0.12
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.69 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.69 MB)

MAGIX Video easy 3 HD Kalitede Video Düzenleyici ve Montajlama

MAGIX Video easy 3 HD indir, video düzenleme işleriyle uğraşanlar için ücretiz video montajlama ve videolara efekt verme programıdır. Yeni başlayanlar için ve videoları profesyonel yönden değil daha hızlı ve en iyi yoldan montajlama yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. Türkçe dil desteği ile video montajlama çalışmaları daha kolay bir hale bürünmektedir.

MAGIX Video easy 3 HD Nasıl Kullanılır

Zaten video montajlama programı Türkçe dil desteği ile sunulduğu için en kolay yoldan video montajlama işlemleri yapabileceğiz. MAGIX Video easy 3 HD programı ile videoların ses kalitesini ayarlama, videolara montaj ekleme, ses efekti ekleme ve altyazı ekleme seçenekleri ile videoları düzenleyebiliyoruz. Youtube, Vimeo, Dailymotion video siteleri üzerinde montajlama yaptığınız videoları düzenleyebilirsiniz.

CD, DVD, Blu-Ray ve pek çok disk formatları desteği bulunuyor. Videoları düzenledikten sonra istediğiniz disk formatıyla kayıtlar gerçekleştirebilirsiniz. Neredeyse tüm video oynatıcı formatlarını destekleyen MAGIX Video easy 3 HD program kaliteli çözünürlükte video kayıtları ve düzenlemeleri gerçekleştirir. Hızlı ve kolay işlem yapmanın yanı sıra videolar için hazırlanmış temel efektleri kullanarak video montajlama düzenlemeleri yapabiliriz.

    Benzer Programlar

  • TicToc Apk indir TicToc Apk indir
    TürkçeÜcretsiz96.6 MB
  • Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
    TürkçeÜcretsiz2.8 MB