love balls ipad

love balls ipad

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu142.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (142.00 MB) iOS indir

İpad Çocuk Beceri Oyunu

Love Balls ipad indir, tam anlamıyla çocuk beceri oyunudur. Mavi ve pembe renkli iki topu buluşturma teması üzerine kurulu olan oyunda temel amacınız ikisini bir araya getirmektir. ipad İos işletim sistemine sahip iPhone cep telefonunuza birkaç dakika içinde indirebilirsiniz. Bununla beraber ioslu iPad tabletlerinizin de oyun için uygun olduğunu bilmelisiniz. Günün herhangi bir anında doyasıya oynayabilmek için tercih edilebilir bir oyun uygulaması olduğunu aklınızda bulundurmalısınız.

Love Balls ipad Başlangıç noktasında son derece basit olan oyun, açık ve sade bir bölümle başlamanızı sağlamaktadır. Sonrasında çok daha zorlu bölümler sizleri bekliyor olacaktır.

Love Balls Özellikleri

Love Balls ipad oyunu, yaş farkı gözetmeksizin büyük küçük herkes tarafından oynanabilen bir oyundur. Keyif verici bir mobil oyun isterseniz bu oyun uygulaması ile istediğinizi elde edebilmeniz çok daha kolay olacaktır. Birkaç dakika içinde indirilebilen oyun hemen oynanmaya başlamaktadır. Parmaklarınızı kullanarak çekeceğiniz çizgiler ile iki renkli topu bir araya getirmeniz istenmektedir. Her başarı sonrasında bir sonraki bölüme geçebilir, istediğiniz şekilde daha zor seviyelere ulaşılabilmektedir.

Love Balls

    Benzer Programlar

  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Airline Commander iphone Airline Commander iphone
    TürkçeÜcretsiz