Kick The Buddy iphone

Kick The Buddy iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu181.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (181.00 MB) iOS indir

İphone Kukla Dövme Oyunu

Kick The Buddy iphone indir, enteresan olarak tanımlanan aksiyon oyunlardan ios oyun uygulamasıdır. Kick The Buddy ios özellikle farklı oyun arayışında olan kişiler tarafından sevilen, stres atmaya yardımcı etkili oyunlar arasında kabul edilmektedir. Bir oyun uygulaması olarak grafikleri, çizimleri bir hayli fazla olan Kick The Buddy çok açık ve anlaşılır bir menüye sahiptir. Bu özelliği ile büyük küçük herkes tarafından severek oynandığı görülmektedir.

Özgürlük teması üzerine kurulu olan oyunda karşınızdaki kişiye her şeyi yapabilme hakkınız bulunmaktadır. Dövme, ateş etme, saldırma ve daha pek çok tehlikeli şeyi gerçekleştirme şansına sahip olduğunuz görülmektedir.

Kick The Buddy Özellikleri

Kick The Buddy iphone oyun uygulaması pek çok kişi tarafından severek oynanan bir oyundur. İos işletim sistemine sahip iPhone cep telefonlarına indirilebilmektedir. Bununla beraber ios işletim sistemine sahip iPad tabletler için de kullanıma uygun olduğu görülmektedir. Renkli tasarımı ve başarılı ses efektleri ile bağımlılık yapacak olan oyun uygulamasını muhakkak denemelisiniz.

Kick The Buddy iphone Yeteneklerinizi test etmenizi sağlayan oyun aynı zamanda terapi niteliği görmektedir. Günün sinir ve stresini dağıtmak isteyenler için sık sık önerildiği görülmektedir. Android Kick the buddy versiyonunu da indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60