Kaspersky AdCleaner

Kaspersky AdCleaner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 9.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12 MB) iOS indir

Kaspersky AdCleaner iPad ve iPhone Reklam İçerik Engelleyici

Kaspersky AdCleaner indir, iOS iphone ve OS işletim sistemi kullanan mobil cihazlar için ücretsiz otomatik açılan reklamların engelleyen uygulamadır. AdCleaner ile web sayfalarında iPad ve iPhone cihazlar ile gezinti yaparken otomatik açılan rahatsız edici istemediğimiz reklamların engellenmesini sağlıyor.

Rahatsız Edici Reklamları Engelleyin!

iPhone iPad reklam engelleyici uygulaması kaspersky adCleaner ile iOs 9 güncellemesiyle gelen yeni içerik engelleyici Safari tarayıcısıyla uyumlu çalışmaktadır. Apple teknoloji devi OS ve iOS cihazları için pop-up reklamlarını açılmasını engelleyip içerik engelleme yönetici mevcuttur. Bu sayede Web sitelerinde tarayıcınızla gezinirken daha hızlı ve güvenli gezinti yapabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi ve çevirim için aktivitelerinizde Kaspersky AdCleaner programı gizliliğinizi en üst seviyede tutuyor.

Yeni Engelleme Listesi Oluşturun!

Kaspersky AdCleaner uygulamasını Safari internet tarayıcısında aktif hale getirebilmeniz için Genel, içerik engelleyiciler adı altında aktif hale getirip engellenen reklamlarıda buradan görebiliyorsunuz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Bumper.io iphone Bumper.io iphone
    TürkçeÜcretsiz1.50