Internet Speed Booster

Internet Speed Booster

Versiyon/Sürüm3.0.0.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu4.75 MB
ÜreticiOne Stop Soft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.75 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

İnternet Hızını Artırma Programı

Yazılım sayesinde artık istediğiniz web sayfalarında daha hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. İnternet hızınızın hissedilir şekilde arttığını gözlemleyebilirsiniz. İnternet hızlandırıcı program ile Modem ayarlarını optimize ederek internetten hızından en iyi şekilde yararlanın. Windows işletim sistemlerinde uyumlu bir şekilde çalışan kullanıcıyı ve bilgisayarınızı yormayan yazılım İnternet Hız Yükseltme aracı olarak kullanılmaktadır.

Internet Speed Booster1

Internet Speed Booster

ISP ayarlama özelliği sayesinde internetin kesilmesinin bir nebze de olsa önüne geçmeye çalışıyor. Registry dosyalarını otomatik olarak yedekleme işlevini sağlıyor. Ayrıca RWIN,MaxMTU,TTL,NDI,Alive ve PMTU gibi önbelleklerin çalışma perfonmanslarını düzenleyerek sizlerin en üst seviyede verim almanızı sağlıyor. Yazılım eski kullandığınız ayarları yedekleme işlemini yaparak da istediğiniz taktirde eski ayarlarınıza dönmenizi sağlıyor.

Internet Speed Booster programı en popüler internet tarayıcıları (web browser) ile uyum sorunu yaşamadan sizlerin kolay bir şekilde yazılımdan faydalanmanız sağlanıyor. TCP/IP protokolü ayarlarını sürekli otomatik olarak ayarlayarak sizlere en iyi perfonmansı sunuyor. Internet Speed Booster yazılım sayesinde artık sizlerde internette birde fazla sekme açtığınızda herhangi bir dosya indirmeye çalışırken ne kadar hızlı bir şekilde verilerin yüklendiğini görebilirsiniz. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarımıza iyi günlerde kullanmanızı diler.

Advanced SystemCare indir

Kurulum,Kullanım ve inceleme

Internet Speed Booster Programı Ekran Görüntüsü

 

438 kez indirildi

Benzer Programlar

 • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
  İngilizceÜcretsiz572 KB
 • Pointstone Internet Accelerator Pointstone Internet Accelerator
  İngilizceÜcretsiz1.55 MB
 • Clean Master Clean Master
  İngilizceÜcretsiz5 MB
 • Simple Net Speed indir Simple Net Speed indir
  İngilizceÜcretsiz601 KB
 • Internet Speed Booster HAKKINDA YORUM YAZIN