Internet Speed Booster

Internet Speed Booster

Versiyon/Sürüm3.0.0.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu4.75 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4.75 MB) Android indir

İnternet Hızını Artırma Programı

Internet Speed Booster indir, yazılımı sayesinde artık istediğiniz pc ve android cihazlarınızdan girdiğiniz web sayfalarında daha hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. İnternet hızınızın hissedilir şekilde arttığını gözlemleyebilirsiniz. İnternet hızlandırıcı program ile Modem ayarlarını optimize ederek internetten hızından en iyi şekilde yararlanın. Windows işletim sistemlerinde uyumlu bir şekilde çalışan kullanıcıyı ve bilgisayarınızı yormayan yazılım internet hız yükseltme aracı olarak kullanılmaktadır.

Internet Speed Booster1

Internet Speed Booster

ISP ayarlama özelliği sayesinde internetin kesilmesinin bir nebze de olsa önüne geçmeye çalışıyor. Registry dosyalarını otomatik olarak yedekleme işlevini sağlıyor. Ayrıca RWIN,MaxMTU,TTL,NDI,Alive ve PMTU gibi önbelleklerin çalışma perfonmanslarını düzenleyerek sizlerin en üst seviyede verim almanızı sağlıyor. Yazılım eski kullandığınız ayarları yedekleme işlemini yaparak da istediğiniz taktirde eski ayarlarınıza dönmenizi sağlıyor.

Internet Speed Booster Android uygulaması ve pc programı en popüler internet tarayıcıları (web browser) ile uyum sorunu yaşamadan sizlerin kolay bir şekilde yazılımdan faydalanmanız sağlanıyor. TCP/IP protokolü ayarlarını sürekli otomatik olarak ayarlayarak sizlere en iyi perfonmansı sunuyor. Internet Speed Booster yazılım sayesinde artık sizlerde internette birde fazla sekme açtığınızda herhangi bir dosya indirmeye çalışırken ne kadar hızlı bir şekilde verilerin yüklendiğini görebilirsiniz. www.indirson.com ekibi değerli kullanıcılarımıza iyi günlerde kullanmanızı diler.

Advanced SystemCare indir

Kurulum,Kullanım ve inceleme

Internet Speed Booster Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • PatchCleaner PatchCleaner
    İngilizceÜcretsiz98.06 MB
  • WLAN Optimizer WLAN Optimizer
    İngilizceÜcretsiz572 KB