Hotspot Shield apk indir

Hotspot Shield apk indir

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14.3 MB
ÜreticiAnchorFree GmbH
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Vpn Hotspot Shield Apk Versiyonu

Hotspot Shield Apk indir, Hotspot Shield engelli sitelere, yasaklı sitelere android cihazlarınız ile giriş yapmak için en iyi ücretsiz mobil vpn apk uygulamasıdır. VPN hizmeti vermesinin yanında Wifi güvenliği üzerine de çalışan uygulama mobil cihazlar için gerekli uygulamalardan bir tanesidir. Çevrimiçi kimliğin gizlenmesinin son yıllarda daha gerekli olduğu internet ortamında anonim gezinti yapabilmek ve engelli sitelere giriş yapabilmek için Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza Hotspot Shield Apk uygulamasını indirebilirsiniz.

Hotspot Shield Apk Özellikleri Nelerdir?

Coğrafi sınırları ortadan kaldıran ve dünyanın her yerindeki içeriklere ulaşmanızı sağlayan uygulama, 400 milyondan fazla kişinin tercihi olmuştur. Uygulamanın ücretsiz versiyonunu indirdikten sonra dilerseniz ücretli bazı satın almaları alarak uygulamanızı zenginleştirebilirsiniz. Hotspot Shield Apk Türkçe dil desteği içerdiğinden ve arayüz kullanımı kolay olduğundan rahatlıkla kullanabileceğiniz Hotspot Shield Apk VPN uygulamasıdır.  Temel özellikleriyle ücretsiz kullanılan bile uygulama kullanıcı kaydı tutmadan, gizlilik esaslı olarak çalışmaktadır. Uygulamanın en önemli özelliklerinden birisi de ihtiyaç duyabileceğiniz her an iletişime geçebileceğiniz müşteri desteğidir.

Hotspot Shield Apk Nasıl İndirilir?

Hotspot Shield indirmek için Android işletim sisteminizin 4.1 ve üzeri sürümde olması gerekmektedir. Cihazınız bu şartı sağlıyorsa uygulamayı Play Store üzerinden indirmeye başlayabilirsiniz. Arama bölümüne uygulama ismini yazarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz. 1.4 MB boyutlu uygulama dosyası birkaç saniye sonra cihazınıza inmiş olacaktır. Uygulamayı önce temel versiyonda kullanıp dilerseniz daha sonra ücretli elite sürümüne de geçebilirsiniz. Hotspot Shield vpn alanınında kendi kanıtlamış halen en çok tercih edilen bir uygulama olarak hizmet vermektedir. Chrome eklentisi sayesinde otomatik olarak  giriş yapmak istediğiniz sitelere daha kolay erişebilmenizi sağlamaktadır.  Chorem eklentisini indirmek için https://chrome.google.com/webstore/detail/hotspot-shield-free-vpn-p/nlbejmccbhkncgokjcmghpfloaajcffj?hl=tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hotspot Shield

Google android hotspot vpn için: https://play.google.com/store/apps/details?id=hotspotshield.android.vpn&hl=tr&gl=US

    Benzer Programlar

  • VPN Over DNS Tunnel SlowDNS VPN Over DNS Tunnel SlowDNS
    İngilizceÜcretsiz11M
  • UFO VPN Basic – Ücretsiz VPN Proxy UFO VPN Basic – Ücretsiz VPN Proxy
    İngilizceÜcretsiz14M
  • Hotspot Shield apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN