Orbot Tor Proxy Apk indir

Orbot Tor Proxy Apk indir

Versiyon/Sürüm16.3.3-RC-1-tor-0.4.3.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14,81 MB
ÜreticiThe Tor Project
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Orbot Tor Proxy iP Adresi Gizleme ve Proxy Yapılandırma

Orbot Tor Proxy Apk indir, güvenli internet bağlantısı oluşturan Orbot Tor Proxy Android VPN uygulaması proxy ayarlarını yapar ve yasaklı sitelere giriş sağlar.

Orbot Tor Proxy, kişisel gizliliğinizi muhafaza ederek internette dilediğiniz kadar gezinmenize izin verir. Türkiye’de ikamet eden birçok kişi yasaklı sitelerden şikâyet eder.

Yasaklı olan sitelere girmek isteyen ancak giremeyenler için Orbot Tor Proxy uygulaması önerilebilir.  Kişinin kimliğini ve IP numarasını saklı tutarak dilediği kadar gezinebilmesine yardımcı olur.

Anonim gezinti uygulaması olarak birçok kişi tarafından kullanılan Orbot Tor Proxy oldukça köklüdür. Android uygulamalar arasında en eski ancak en güvenli olanlardan biridir.

Orbot Tor Proxy Özellikler

Orbot Tor Proxy, proxy ayarlarını otomatik yapılandıran VPN uygulaması okullarda ya da iş yerlerinde yönetici bilgisayar tarafından konan yasakları aşmayı sağlar. Dilediğiniz zaman yasaklı olan adreslerde gezinti elde edebilirsiniz.

Bununla beraber uygulamanın kimi zaman yavaş hizmet verdiği de akılda tutulmalıdır. Kimi zaman donma, takılma gibi problemler baş gösterse de Orbot Tor Proxy Android Apk uygulaması sayesinde merak edilen tüm siteler ziyaret edilebilir.

Orbot Tor Proxy Apk İndir (Android)

Orbot Tor Proxy en kalabalık kullanıcıya sahip uygulamalardan biridir. Dünya genelinde binlerce kişinin kullandığı uygulama, Orbot Tor Proxy Apk android cihazlarda çalışır. Cep telefonunuz ya da tabletiniz android ise birkaç dakika içinde indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Mobil markette bulabileceğiniz uygulama ücretsiz şekilde indirilebilir.

Üretici Firma: The Tor Project

 

Orbot Tor Proxy Tanıtım Videosu

    Benzer Programlar

  • VPN Over DNS Tunnel SlowDNS VPN Over DNS Tunnel SlowDNS
    İngilizceÜcretsiz11M
  • UFO VPN Basic – Ücretsiz VPN Proxy UFO VPN Basic – Ücretsiz VPN Proxy
    İngilizceÜcretsiz14M
  • Orbot Tor Proxy Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN