Hotspot Shield Free VPN Proxy

Hotspot Shield Free VPN Proxy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.2.42
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.33 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.33 MB)

Hotspot Shield Free VPN Proxy İnternet Tarayıcı Eklentisi

Hotspot Shield Free VPN Proxy indir, internette daha güvenli anonim gezinti ve yasaklı sitelere giriş için ücretsiz tarayıcı eklentisidir.
Hotspot Shield Windows ve mobil platformlarda Google Chrome ve Firefox için kaliteli VPN Proxy eklentisidir. IP adresi ve Proxy ayarlarını değiştirim yasaklı sitelerin engelini açmak için kullanılmaktadır. Türkiye’de kapalı olan sitelere giriş için ve aynı zamanda kişisel gizlilikleri yaparak internet güvenliğini artıran VPN programıdır.

Hotspot Shield Free VPN Proxy Kullanımı

Google Chrome ve Mozilla Firefox eklentisi olarak internet tarayıcıları ile uyumlu çalışmaktadır. VPN programı kesinlikle reklam veya herhangi bir ücret talep etmiyor. ABD, Fransa, Almanya, Kanada ve Hollanda’da yer alan VPN sunucuları ile ülkemizde yasaklı sitelere giriş için ortam hazırlıyor. Hotspot Shield Free VPN Proxy ortak kullanımlı Wifi ağlarını şifrelere ve daha güvenli internet gezintilerini mümkün kılar. Kişisel online yazışmalar, alışveriş, kişisel hesaplar ve benzeri şifreleri gizler ve şifreleyerek kötü amaçlı yazılım ve hackerlardan korur.

Sık sık karşılaştığımız Twitter, YouTube, Facebook ve yasaklı olan diğer sitelerin engellerini açabilmek için oldukça etkilidir. VPN programı birçok sitenin internet üzerinde yapmış olduğumuz davranışları takip edememesi için güvenlik açıklarını kapatır. IP adresimizi gizleyerek Türkiye’den ve hangi ilden giriş yaptığımızın gözükmesini engeller. Sanki farklı bir ülkenin konumundan giriş yapıyor gibi göstererek gizliliği korur. Hotspot Shield Free VPN Proxy Chrome ve Firefox Eklentisi ile internette sınırsız ve engelsiz gezintiler için oldukça popüler VPN programıdır.

Hotspot Shield Firefox Eklentisi

Hotspot Shield

    Benzer Programlar

  • Hotspot Shield Apk Hotspot Shield Apk
    TürkçeÜcretsiz14.3 MB
  • FREE VPN FREE VPN
  • Hotspot Shield Free VPN Proxy HAKKINDA YORUM YAZIN