VPN Over DNS Tunnel SlowDNS

VPN Over DNS Tunnel SlowDNS

Versiyon/Sürüm2.6.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11M
ÜreticiSunmoon Technologies
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Temmuz 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

VPN Over DNS Tunnel SlowDNS Konum Değiştir

VPN Üzerinden DNS: SlowDNS APK indir, SlowDNS ücretsiz Android VPN aracı ile konumu gizli tut ve güvenli tarama yaparak DNS tüneli üzerinden verileri tünelleyin.

VPN Üzerinden DNS: SlowDNS APK uygulaması; tüm verilerinizin gizli tutulması için oluşturulmuş bir uygulamadır. Uygulama sayesinde; konum bilginiz güvenlik dahilinde gizlenir, arama verileriniz saklanır, IP adresiniz gizlenir, sanal ortamda tam güvenlik sağlanmış olur.

VPN Over DNS Tunnel SlowDNS APK indir

VPN Over DNS Tunnel SlowDNS Android telefon ya da tabletlerinize kolayca indirebileceğiniz uygulamanın kurulumu oldukça kolaydır. Uygulama sizin için; DNS parametrelerini ayarlar, VPN sunucusundaki gizlenmesi gereken tüm detayları gizler. Uygulama sayesinde, pek çok küçük detay ile karşı tarafın elde edebileceği bilgileriniz, güvenle saklanmaktadır.

Kişiye ait tüm bilgilere kolaylıkla ulaşılabildiği bu platform  dahilinde, tüm bilgilerin ustaca saklanması ve kimse ile paylaşılmaması oldukça mühimdir. Uygulama da bu korumayı vadetmektedir. VPN Over DNS Tunnel SlowDNS Apk dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip IP adresi değiştirebilir ve konumu gizli tutabilirsiniz.

Ücretsiz Android VPN uygulamalarını indirmek için kategorimizi ziyaret ederek daha fazla VPN uygulamalarını bulabilirsiniz. Ücretsiz Android VPN uygulamaları buradan giriş yaparak VPN uygulamalarının APK dosyalarını indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • UFO VPN Basic – Ücretsiz VPN Proxy UFO VPN Basic – Ücretsiz VPN Proxy
    İngilizceÜcretsiz14M
  • Orbot Tor Proxy Apk indir Orbot Tor Proxy Apk indir
    İngilizceÜcretsiz14,81 MB
  • VPN Over DNS Tunnel SlowDNS HAKKINDA YORUM YAZIN