Hotspot Shield

Hotspot Shield

Versiyon/SürümHotspot Shield 5.4.3
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu7.68 MB
ÜreticiAnchorFree
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Şubat 2020

Hotspot Shield Yasaklı Sitelere Giriş Programları

Hotspot Shield PC indir, Hotspot Shield Windows Vpn programları arasında en başta gelen Hotspot Shield yasaklı sitelere giriş konusunda en başarılı ücretsiz programıdır. Hotspot vpn sayesinde istediğiniz yasaklı sitelere extra program gerektirmeden hızlıca giriş yapabilen proxy programıdır.

İnternet üzerinden gelen tehlikelere karşı bilgisayarı korumaya yarayan kalkan görevi gören Hotspot Shield PC, VPN tabanlı bir yazılım, Proxy programı sizler internet üzerinde gezinirken kişisel bilgilerinizi veri aktarımlarınızı farklı bir şekilde şifreleyerek sizleri güven içerisine almaktadır.

Hotspot Shield

Hotspot Shield programının asıl işi Ip adresinizi saklama ve farklı ip adresleri göstermektedir. Vpn programı ile İp adreslerinizi saklayarak giremediğiniz yasaklı sitelere girebileceksiniz. Ülkenizi değiştirerek bulunduğunuz konumları  farklı gösterme imkanınız ile kolaylıkla yasaklı sitelere girme ivmesini kolaylıkla gerçekleştireceksiniz.

İnternet üzerinden güvenli olarak gezinmek isteyenler için güvenli bir program olan Hotspot Shield Windows (İp gizleme Programı) web üzerinde 3.sahışlara karşı, kişisel bilgi toplayan web servislerine karşı,  servis sağlayıcılarına karşı sizlerin bütün bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumaktadır.

Hotspot Shield Windows (vpn programı) Özellikleri

İnternet üzerinden bağlamak istediğiniz yasaklı sitelere rahatıkla Hotspot Shield programını kullanarak girebiliyorsunuz. Yasaklı sitelere girme programı olarakta sıkça kullanılmaktadır.
Web üzerinde gezerken bu programın açık olması ile bilgisayarınızda herhangi bir hız değişimi olmadan  direk istediğiniz web sayfalarına bağlanabiliyorsunuz.

Bir çok proxy programının aksine kullanımı oldukça kolay basit sade bir arayüzü ile herkesin rahatlıkla kullanacağı bir programdır.
Yasaklı sitelere giriş programları indirdikten sonra kolay bir kurulum ile  bilgisayarınıza yükleyeceğiniz programı, programın içinde ayarlarını yapabilir, ağ üzerinden bağlanacagınız farklı bilgisayarlara giriş yapabilirsiniz.

Hotspot Shield vpn ile internet sitelerinde gezinirken ip adresinizi ve dns ayarınızı değiştirip yasaklı sitelere dahi kolayca girmenizi en iyi şekilde sağlayan ücretsiz sitelere giriş yapan programdır. Tüm kullanıcılar ofline ve start tuşlarına basarak aktif ve çevirim dışı yapmaları yetecek olup geri kalan tüm ayarları otomatik gerçekleştirmeyi sağlamaktadır. Hotspot Shield programın nasıl bir ekran görüntüsüne ve içeriğe sahip olduğunu aşağıdaki kaliteli fotoğraflarını inceleyerek ön bilgi edinebilirsiniz.

Hotspot Shield programının Android Hotspot Shield ve bilgisayar sürümlerini ilgili butonlardan indirebilirsiniz. Bütün engelli sitelere giriş kolay bir şekilde yapabilir ip numaranızı gizleyebilirsiniz.

Hotspot Shield Özellikleri

Güvenli Hızlı Erişim
Özgür huzurlu internet gezinimi
Ücretsiz Vpn programı
Bütün yasaklı sitelere girme imkanı
Otomatik Dns değişimi
hotspot shield chrome uyumlu

Hotspot Shield PC Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05
  • Hotspot Shield HAKKINDA YORUM YAZIN