Hill Climb Racing iOS

Hill Climb Racing iOS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu127 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS)
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (127 MB)

Hill Climb Araba Yarışı (iOS)

Hill Climb Racing iphone indir, iOS yarış oyunu Farklı fizik ve oyun kuralları olan seviye atladıkça çeşitli ortam ve gezegenlerde geçen popüler iOS iphone yarış oyunudur. Birbirinden farklı güzel araçları bulunan en uzak mesafeye erişmek için farklı yer yüzü çekimlerinde ve engebeli arazide hızla ilerlediğiniz oyun.

Hill Climb Racing Özellikleri

Hill Climb Racing iOS Oyun içerisinde kullandığınız aracın amartisör, motor ve diğer araç parçalarını upgrade bölümünden geliştirebiliriz. Bu sayede aracınız daha hızlı ve çevik hareket ederek hızla yol üzerinde ilerleyecektir. Puan kazandıkça ay, mars, jupiter, neptün, uranüs ve diğer gezengelerde yarış yapın. Hill Climb Racing iOS Yarış Oyunu eğlencede sınır tanımayan ve vadettiği özellikleri bizzat iOS cihazınızda ücretsiz oynamanız için tasarlanmıştır.

Hill Climb Racing 2 iphone oyunu, ses efektleri, renkli araçları ve kaliteli grafik ekran kalitesi sayesinde her düzeydeki oyun severin oynamaktan sıkılmayacağı oyundur. Rengarenk araçları ile zorlu yolda engebeli yolları aşarak ilerleyerek yarış lider olmak ilk hedefimiz.

    Benzer Programlar

  • Asphalt 9 iphone Asphalt 9 iphone
    TürkçeÜcretsiz4.15
  • Muhteşem Sultan ios Muhteşem Sultan ios
    TürkçeÜcretsiz197.70 MB