Help To Share

Help To Share

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.9 MB
ÜreticiHelp to Share
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10.9 MB)

Kolay Toplu Facebook Paylaşımı

Help To Share indir, Facebook’ta kayıtlı olduğunuz grup ya da sayfaları otomatik olarak listeleyen bir yazılım programıdır. Windows işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmış programlardan bir tanesidir. Bir yazılım programı olan Help To Share, Facebook ile entegre edilmiş şekilde çalışmaktadır. 2 Türk arkadaş tarafından tasarlanan ve piyasada bir ilk oluşturan Help To Share, Facebook üzerinden anında binlerce kişiye ulaşmayı mümkün kılmaktadır. Özellikle adını duyurma, satış yapma konusunda çaba sarf eden kişiler için son derece ideal bir program olduğunu söylemek mümkündür.

Help To Share Nedir?

Help To Share,  Bu program sayesinde beğendiğiniz, üye olduğunuz tüm grupları tek seferde toplu olarak görebilirsiniz. Paylaşmak istediğiniz her ne varsa tek bir tıkla paylaşabilir, tüm gruplarda aynı anda duvarda yer alabilirsiniz. Bu özelliği ile programın binlerce kişiye hitap ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Başarılı bir yazılım programı olan Help To Share favori yazılımlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kullanıcıya tamamıyla ücretsiz sunulması ise programın avantajlarından bir başkasıdır.

Help To Share Özellikleri

Help To Share, aynı anda hem grup hem de sayfalarda paylaşım yapabilme avantajı sunmaktadır. Bunun yanında zaman ayarı yapıp paylaşım kontrollerini sağlayabilmektedir. Detaylı raporlama özelliği bulunan yazılım ne zaman hangi adımı attığınızı size göstermektedir.

Tek bir üyelik ile diğer Facebook hesaplarınızı da kullanmanızı mümkün kılmaktadır. Zamandan tasarruf sağlayabilmesi açısından Help To Share programı, tercih edilebilir bir programdır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir
    TürkçeÜcretsiz55.4 MB
  • Workplace By Facebook indir Workplace By Facebook indir
    EnÜcretsiz
  • Help To Share HAKKINDA YORUM YAZIN