Helix Jump iphone

Helix Jump iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu117.90 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (117.90 MB) iOS indir

Helix Jump Kuleden Aşağıya inme Oyunu

Helix Jump ios indir, sarmal bir form üzerinde kuleden inmeye odaklı başarılı bir oyundur. Helix Jump iphone daha çok bağımlılık yapan oyunlar arasında anılan Helix Jump ilgi çekici ve heyecan vericidir. Helezon kuleden iniş olarak tasarlanan oyunda puan almanız tamamıyla inme başarınıza bağlıdır. Başlangıç noktasında son derece basit olan bölümler daha sonra ilerledikçe zorlaşmakta ve yeteneğinizi zorlamaktadır.

Helix Jump iphone, oyun uygulaması binlerce kişi tarafından indirilen oyunlardan bir tanesidir. Boş zamanlarda, toplu taşıma araçlarında, ders aralarında en çok oynanan oyunlardan biri olan Helix Jump genç yaşlı herkesin ilgisini çekmektedir.

Helix Jump Özellikleri

Helix Jump kuleden aşagıya inme oyun uygulaması, topu kontrol etmeye dayalı olan bir oyundur. Top devamlı sıçramakta ve siz de kuleden aşağı inmektesiniz ancak bu kadar basit olmasına karşın oyunda ciddi zorlanmalar olabilmektedir. İlerleyen her bölümde daha çok puan topladığınızı aklınızda bulundurmalısınız.

Helix Jump İos işletim sistemine uygun olan Helix Jump, cep telefonlarından oynanabilmektedir. Ayrıca ios iPad kullanıcılarının da ilgisini çekebilecek türden bir oyundur. Her iki tür cihazda da keyifli şekilde oynayabilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60