Habbo Hotel

Habbo Hotel

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25.51 MB
ÜreticiHabbo
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (25.51 MB)

İphone Habbo Hotel Rol Yapma Oyunu

Habbo Hotel ios indir, iphone mobil rol yapma oyunlarını oynamaktan hoşlananlar için biçilmiş kaftandır. Habbo Hotel son dönemlerde hızla artışa geçen rol yapma oyunları birbiriyle yarışan pek çok türde, alternatifte piyasaya sürülmektedir. Habbo Hotel oyununun muadillerinden farkı ise çizimleri ve efektleridir. Tamamıyla Retro düzende bir araya gelmiş olan oyun uygulaması, renkleri ve grafikleri ile gören herkeste hayranlık uyandırmaktadır.

Kalabalık oyunlardan hoşlananlar için ideal olan oyun uygulaması, karşınızda canlı kişilerin olmasıyla daha da keyif verici olmaktadır. Bu özellikleri sayesinde anlık etkileşime girebilme şansınız bulunmaktadır.

Habbo Hotel

Habbo Hotel oyunu ios işletim sistemine sahip cep telefonları ya da tabletler üzerinden oynanabilen bir oyundur. İos işletimli cihazlar oyun çalıştırma konusunda oldukça pratik ve kullanışlıdır. Bu özellikleri sayesinde bu oyunu da son derece hızlı ve zevk alarak oynayabilmeniz mümkündür.

Habbo Hotel oyunu büyük küçük herkesin zevk alabileceği bir oyundur. Özellikle açık ve anlaşılır bir dizayna sahip olması bu konuda etkilidir. Oyunun en önemli kısmı ise kendi karakterinizi yaratıyor oluşunuzdur. Kıyafetlerden renklere, cinsiyetten tarz seçimine kadar her şeye kendiniz karar verebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Habbo Hotel HAKKINDA YORUM YAZIN