GoodSync

GoodSync

Versiyon/Sürüm9.9.37.7 (Windows)
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu23.35 MB
ÜreticiSiber Systems
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (23.35 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

GoodSync Veri Yedekleme ve Senkronizasyon Yapma Programı

Bilgisayar veya depolama araçlarında yer alan dosyalarınızı basit kullanım kolaylığı sayesinde yedekleme ve tüm senkronizasyon yapmanıza yardımcı olacak ücretsiz Türkçe dil desteği ile hizmet vermektedir. Dosyalarınızı üst düzey koruma güvenliği sayesinde güvenli koruma aktivitesinde bulunabilirsiniz. İşlerinizi mümkün olduğunca gelişmiş özellikleri sayesinde hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlamaktadır.

yedekleme

GoodSync Programı Nasıl Çalışır

Sistemde yer alan veya diğer alanlarda yer alan önem arz eden dosyalarınızı profesyonelce saklamanızı sağlayan GoodSync yazılımı fotoğrafları, mp3, video film görüntülerini, oyunları ve diğer çeşitli dosyalarınızı yedekleme yaparak üst düzey güvenliği ile saklayabilirsiniz. Diz üstü veya masaüstü windows işletim sistemi yüklü olan sistemlerde eşitlikler yapıp dilediğiniz dosyalara erişebilirsiniz. Gelişmiş teknolojisi ile kesinlikle hiçbir veri silinmesi veya kaybolması gibi durumlarla karşı karşıya bırakmadan çalışma sağlar.

Sunduğu Hizmetler ve Yeni Özellikleri

GoodSync veri yedekleme senkronizasyon programı senkronizasyon programı ile ister internet bağlantısı üzerinden yada yerel ağ bağlantınız ile gerekli eşlemeleri yaparak gerçekleştirmek istediğiniz yedekleme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Son sürümü 8 ile File Transfer Protokolü (FTP) yani Türkçe tabiriyle dosya transferlerini dahi kolayca yedekleme ve senkronizasyonunu yapabilme faaliyetide gösterebilmektedir.

SFTP tipi dosya transferlerinde de aynı işlemleri tamamlayabiliyor. Ayrıca programın WebDAV bağlantısı ile uyumlu çalışması, iTunes programı desteği, e-posta ve gmail gibi çalışmalarda da eşleme veya gerekli yedekleme çalışmasını başarıyla yapabilmektedir. Bu tür özellikleri GoodSync programının güncel sürümünde bulabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

146 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Backuptrans indir Backuptrans indir
  İngilizceÜcretsiz12.5 MB
 • AnyToISO Mac indir AnyToISO Mac indir
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • SD Formatter indir SD Formatter indir
  TürkçeÜcretsiz6.7 MB
 • Google Drive Google Drive
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz987 KB
 • GoodSync HAKKINDA YORUM YAZIN