Goat Simulator

Goat Simulator

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm 1.0
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26.6 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (26.6 MB) iOS indir Android indir APK indir

Goat Simulator Keçi Macera Dövüş Simulasyon Oyunu

Goat Simulator indir, Windows oyununu ister pc bilgisayarınızda ister mobil uygulama veya android apk indir versiyonlarından hangisini tercih ederseniz ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir simülatör oyunudur.

Goat Simulator günümüz oyun ve teknoloji çağı olmuş ve teknoloji ile birlikte oyunlarda kendimizi düşünüp bulacağımız maceralara serüvenlere değişik oyunlar oynayarak katılmışızdır. Bazen lüks bir araba ile bina üstlerinde zıplarken bazen de en  tehlikeli sokaklardan cesurca geçmesini bilmişizdir. Madem bu kadar olağanüstü şeyleri olağan şeymiş gibi yapar olduysak farklı macera ve olmadık olayları denemenin tam zamanı diyoruz ve sizlere Goat Simulator oyunun tanıtmaya başlıyoruz.

Goat Simulator 1.0 son sürüm indir

Goat Simulator oyunun en büyük  özellikleri saçmalamanın sınırlarını zorlamak olacaktır ve diğer bir özelliği ise insanın farklı bir  yaşam şekli nafile yaşam şeklini zorlamak olacaktır. Son olarak Goat Simulator da  oyun oynarken ayrı bir keyif alacaksınız ve oyun arası ve oyun içindeki izlemelerden de büyük keyifler alacaksınız.

Keçi simulator oyununda bir ok oynadığınız oyunda birçok saçmalık ve olmadık olayları görüyorsunuz ve oyun içinde bunu kabullenip bu oyun ile  sürdürüyorsunuz. Keçi ile şehir içinde  2 metre uzayan dilini balta  gibi kullandığınız görünce oyundan bir şeyler çıkartmaya başlayacaksınız. Belki oyun imkansızlıkları zorluyor ama siz buna alışıp oyunla birlikte ilerleyip eğlenmeye başlıyorsunuz.

MMO Keçi Simulasyon oyunu şimdiye kadar oynadığınız açık dünya oyunlarının kurallarını yıkmak ve saçmalıklarını keşfetmek için azimle çalıştınız. Goat Simulator ile çok gecikmeden oynadığınız keçinin bir mantıksızlık mıknatısı olduğunu fark edeceksiniz. 2 metre uzayan bir dil ile baltayı bir gürz gibi savurduğunuzda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Yerçekim kurallarını alt üst eden bir fizik motoru da her şeyin tuzu biberidir. Oyun simulasyon oyunları içerisinde en komik simulasyon oyunu olarakta adlandırabiliriz.

Goat Simulator keçi oyununda en keyifli  kısmı bana göre hiç şüphesiz ki oyun içerisinde hatta oyunu yüklerken bile  bir çoğumuz katıla katıla güleceğini düşünüyorum. Oyun içerisinde ve tanıtımlarında yapmamız gereken görevleri gösterirken o kadar da abuk sabuk hareket olabilir mi diye gülmeye başlayacaksınız.
Oyun gerçekten diğer oyunlara göre çok farklılıklar içeren bir oyun olarak ön plana çıkıyor. Oyunun ikinci versiyonunda belk multiplayer olarak tasarlanacak ve arkadaşlarınız ile bu abuk subuk görevler yerine getirerek  aynı şekilde beraber eğlenmiş olacaksınız.
www.indirson.com sitesinde Simülasyon oyunları bölümünden diğer oyunları, umuyoruz ki en çok indirilen oyunlar arasında yer alacaktır. Şimdiden sizlere iyi eğlenceler diliyoruz.

Android apk sürümünü 2019 yılı güncel versiyonu bulunmaktadır.

Özellikleri

 • Eğlence dozu yüksek keçi sürme oyunu
 • Oynarken istediğiniz herşeyi deneme şansı verir
 • Arkadaşlar arasında oynanabilir
 • Şimdilik sınırlı olan küçük ama ücretsiz oyun

Goat Simulator Oyunu Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Block Craft 3D Block Craft 3D
  TürkçeÜcretsiz56.20 MB
 • HELI-X Uçak Simülatörü HELI-X Uçak Simülatörü
  TürkçeÜcretsiz2.4 MB