City bus simulator 2 Münih indir

City bus simulator 2 Münih indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
Dilingilizce
Dosya Boyutu3.7 gb
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.7 gb)

City bus simulator 2 Munich Gerçekçi Otobüs Sürme Oyunu

City bus simulator 2 Münih indir, Munchen 2010 yılında ilk kez ortaya çıkarılmış olan City Bus Simulator Munich New York oyununun ikincisi olarak bilinmektedir. Bir windows oyunu olarak bilgisayarda oyun oynamayı sevenler için bu oyunun da ideal olduğunu söylemek doğrudur. Bilhassa simülatör versiyonda olması, oyunun meraklıları tarafında keşfedilmesini mümkün kılmaktadır.

Simülatör oyunları, gerçekte yapmaya fırsat bulamadığınız, korktuğunuz pek çok şeyi tecrübe edinmenizi sağlamaktadır. Ne kadar başarılı şekilde hazırlanırlarsa o kadar tercih edildikleri de bilinmektedir. Bu bakımdan City bus simulator 2 Münih çıktığı günden itibaren en çok sevilen simülatör Simülatör oyun olarak bilinmektedir.

City Bus Simulator 2 Münih (Munich) Nedir?

City bus simulator 2 Münih, bir otobüs şoförü olmanızı sağlayan simülatör oyunudur. Normal şartlar altında tecrübe edinemeyeceğiniz Münih deneyimini oyunla beraber kısa süre içerisinde deneyimleyebilirsiniz. Otobüs kullanırken sizin için belirlenen müze hattında gidip gelmeniz beklenmektedir. Yaklaşık 100 ayrı noktada durup kalktığınız oyunda bir otobüs şoförü olarak maharetlerinizi göstermeniz gerekmektedir.

Masum canlılarla dolu olan bu otobüste sizden istenen son derece basittir. Öncelikle varılması gereken yere herhangi bir aksilik olmadan ulaşmanız istenmektedir. Bir yere çarpmak ya da hız artışına neden olmak gibi bir durumda oyun size puan vermemektedir. Bu nedenle temkinli ve dikkatli bir şoför olmanız gerekmektedir.

City Bus Simulator 2 Münih Özellikleri

City bus simulator 2 Münih oyununda, gerçek otobüslerin simülasyonunu görebilmeniz mümkündür. Aynı şekilde yolcu ve çevre ziyaretleriniz de inanılmayacak kadar gerçeğe yakındır. Bununla beraber aynaların ayarlarından, otobüs kapılarının açılıp kapanmasına kadar her şeyin yüksek ölçüde gerçeklik taşıdığına emin olabilirsiniz.

Oyunda şoför olarak sıkı şekilde takip edildiğinizi ve yolcuları ne şekilde taşıdığınızın önemli olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Oyunda iyi bir puan elde etmek için bu detaylar oldukça önemlidir.

oyunun tam sürümünü https://store.steampowered.com/app/283560/Munich_Bus_Simulator/?l=turkish adresinden satın alabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • HELI-X Uçak Simülatörü HELI-X Uçak Simülatörü
    TürkçeÜcretsiz2.4 MB
  • Second Life Second Life
    TürkçeÜcretsiz30 MB
  • City bus simulator 2 Münih indir HAKKINDA YORUM YAZIN