Pc Building Simulator

Pc Building Simulator

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu40 MB
ÜreticiPC Building
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (40 MB)

Bilgisayar Toplama Oyunu

Pc Building Simulator indir, Windows simulator oyunu bilgisayar parçalarını tanımamıza yarayan istediğimiz laptop ve bilgisayarı toplama oyunudur. Windows kullanıcıların memnun kaldığı bu program hem masaüstü bilgisayarlarda hem de laptoplarda tercih edilebilmektedir. Pc Building Simulator için oyun programı demek doğru olacaktır çünkü hem kendinizi geliştirmenizi hem de keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Windows işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmış programlardan bir tanesidir.

Bilgisayarınız hakkında ne kadar bilgiye sahip olduğunuzu öğrenmek isterseniz Pc Building Simulator programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarın en ufak parçasına kadar bilmeniz gereken her şeyi veren çok kullanışlı bir programdır.

Pc Building Simulator Nedir?

Pc Building Simulator oyun programı, bilgisayar toparlama oyunu olarak tanımlanabilmektedir. Bilgisayar parçalarını size sunan oyun, başarılı bir sıralama ile bilgisayar oluşturmanızı istemektedir. Her parçanın bulunduğu envanter kısmına gidip doğru olan parçaları seçip daha sonra bir araya getirmeniz üzerine kuruludur. Bunu gerçekleştirirken hiçbir şekilde sıralama hatası yapmamamız gerekmektedir. Her parçayı doğru bir sıra ile yerine oturtmanız istenmektedir.

Pc Building Simulator Özellikleri

Pc Building Simulator programını indirip kurduktan hemen sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Öncelikle klavyenizden I tuşuna basarak envanter kısmına geçiş yapmanız daha sonra bu bölümden parçaları toplamanız gerekmektedir. Gereken parçaları toplama konusunda sıkıntı yaşadığınızda T tuşuna basarak yardım alabilmeniz mümkündür. T tuşu, size hangi parçanın ne işe yaradığı, nereye konması gerektiği hakkında ipuçları verecektir.

Doğru ipucunu aldıktan sonra bilgisayar toparlama işlemine geri dönebilirsiniz. Parçaları yerine yerleştirirken farenizden yardım almanız gerekmektedir.

    Benzer Programlar

  • HELI-X Uçak Simülatörü HELI-X Uçak Simülatörü
    TürkçeÜcretsiz2.4 MB
  • City bus simulator 2 Münih indir City bus simulator 2 Münih indir
    ingilizceDeneme Sürümü3.7 gb
  • Pc Building Simulator HAKKINDA YORUM YAZIN