Second Life

Second Life

Versiyon/Sürüm3.7.15
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30 MB
ÜreticiSecond Life
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (30 MB)

Second Life 3 Boyutlu Ücretsiz Simülasyon Oyunu

Second Life indir, bilgisayara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz üç boyutlu sanal bir dünyayı online olarak oynayabileceğiniz Türkçe simülasyon oyunudur.

Oyunu insanların hayal ettiği dünyada sonsuz süprizler sunan ve beklenmedik keyifler yaşamanıza olanak sağlayan üç boyutlu ve Türkçe dil desteği bulunan sanal dünya gerçekleşen bir simülasyon oyunudur.

Second Life Türkçe oyunu içerisinde seyehat, turizm, alışveriş ve dekor (resim, arsa, ulaşım), iş (para kazanmak), arkadaşlık (evlilik, çocuk, dostluk, klanlar) ve çok daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Gerçek hayatta yapabildiğiniz her şeyi sanal bir dünya içerisine sığdırabilirsiniz.

Tüm bunların dışında Second Life oyunu çerisinde rol yapma oyunları arasında (spor, artislik ve cinsel içerikli), yaratıcılık (objeler üretmekten, yeni kıyafetler tasarlamaya), gerçek hayatta yaptığınız sosyal etkinlikler ve çok daha fazlasını yapmanızı sağlayan sanal gerçeklik simülasyonu oyunudur.

Second Life oyununda kendi evinizi istediğiniz gibi tasarlayabilir ve kendinize bir eğlence mekanı açarak diğer kullanıcıların mekanınızda eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunan oyunda Second Life Türkiye Adası‘nda yerinizi alarak diğer çevirimiçi oyuncularla tanışabilir ve oyundaki deneyiminizi diğer oyunculara aktarabilirsiniz.

Gerçek dünyada yaşanan hayatta olduğu gibi birçok yolu deneyerek para kazanabilirsiniz. Eşyaların satışından, ürünlerin pazarlamasına, ticaret ve gayrimenkul satışından illegal ticaret yaparak paranızı kazanbilirsiniz.

Önemli Not: Second Life oyununda cinsel içerikli görseller bulunmaktadır. Sitemiz hiç bir yükümlülüğü kabul etmemektedir. Kullanıcılarımıza önemli belirtiriz.

    Benzer Programlar

  • HELI-X Uçak Simülatörü HELI-X Uçak Simülatörü
    TürkçeÜcretsiz2.4 MB
  • City bus simulator 2 Münih indir City bus simulator 2 Münih indir
    ingilizceDeneme Sürümü3.7 gb
  • Second Life HAKKINDA YORUM YAZIN