Demolition Company

Demolition Company

Versiyon/Sürüm
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu91.5 MB
ÜreticiGiants Software
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (91.5 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Demolition Company FPS Tarzında Bina Yıkma Simülasyon Oyunu

Demolition Company, Giants Software tarafından geliştirilen Tri Synergy tarafından yayınlanan bina yıkma Windows bilgisayara indir oyunu simülasyonudur. Dünyanın farklı şehirlerine giderek yüksek binaları dinamitle ve küçük olanları kepçe simulatoru kullanarak yıkma oyunudur.

Oyunun ilk versiyonu birçok oyun sever tarafından yüksek orantıda beğeni kazanmış ve bağımlılık yaratmıştır. Demolition City oyununda Dünyanın farklı yerlerine giderek binaları patlatmanızı ve kepçenizle yıkmanız isteniyor. Her bölümde görevi başarıyla tamamlamak için belirli sayıda dinamit kullanmanız isteniyor

Demolition Company Oyunu Nasıl Oynanır

Oyunda görevimiz bir yıkım şirketinde operatör işçisi olarak çalışarak verilen görevleri yerine getirmektir. Binaları yıkmak için matkap, dinamit ve matkap kullanarak yıkım işlemini başlatıyoruz. Öncelikle oyunun başında şirket sizi işe almadan önce eğitim odasında binaları zorlanmadan yıkmak için tüm ayrıntılarıyla bilgi veriliyor. Bina yıkma oyunu oynarken yıkmak için görevlendirildiğiniz yerde yıkım işlemi sırasında diğer binalara zarar vermemeniz gerekiyor.

Demolition Company oyunu tam bir FPS tarzında oynanan aksiyon oyunu veya simülasyon oyunu olarak nitelendirebiliriz. Kepçenizi yönlendirmek için Farenin sağ tuşunu kullanarak elimizde olan yıkım araçlarını kullanıyoruz. Farenin sol tuşu ile size verilen dinamitleri binalara yerleştiriyoruz. Ayrıca sol tuşla çekiçle vurma gibi işlemleride yapabiliyoruz. Ekranın sağ alt köşesinde binayı yıkma işleminin tamamlandığını bilmek için mavi tik olduğu görene kadar bina yıkım işlemini gerçekleştiriniz.

Oyunda görevleri yapma esnasında belirlenen size verilen bir zaman dilimi var. O zaman içerisinde binayı yıkmanız gerekiyor. Demolition Company oyununda görevler bitmeden süre bitecek şekilde tasarlandığı için biraz acele etmeniz gerekiyor. Her binayı yıkma görevini tamamladığınızda para kazanıyorsunuz. Bölüm geçtikçede kilitli olan kepçe ve kamyonların kilidi açılıyor.

Demolition Company Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
İşlemci : 2 GHz Intel veya eşdeğer AMD işlemci
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 1 GB
Ekran Kartı : Nvidia Geforce 6800 Series, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT veya üzeri (min 256 MB VRAM)
DirectX : 9

159 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Transformice Transformice
  TürkçeÜcretsiz60 MB
 • İstikbal Göklerde Oyunu İstikbal Göklerde Oyunu
  TürkçeÜcretsiz8.9 MB
 • Epic Battle Simulator Oyunu Epic Battle Simulator Oyunu
  İngilizceÜcretli
 • Microsoft Flight Simulator X Microsoft Flight Simulator X
  enÜcretsiz817 MB
 • Demolition Company HAKKINDA YORUM YAZIN