Gmail İphone

Gmail İphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.7182
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.80 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.80 MB) iOS indir

Google Gmail E posta Mail Kontrol Uygulaması

Gmail iphone indir, Dünya genelinde Google tarafından geliştirilen yaygın kullanılan e-posta mail kontrol uygulamalarından bir tanesidir. Gmail iphone ios işletim sistemli en kapsamlı e-posta uygulaması olarak cep telefonlarında ve tabletlerde yerini alan uygulama ios işletimli cihazlarla da uyumludur. İos işletimli bir cep telefonunuz varsa bu uygulama ile kendi oturumunuzu açabilirsiniz. Aynı şekilde iPad tabletler de uygulamanın kullanımı için ideal kabul edilmektedir.

İnternet üzerinden herhangi bir araştırma yapmak ya da adım atmak niyetindeyseniz oturuma ihtiyaç duyarsınız. Cihazınızda açabileceğiniz oturumu farklı cihazlarda ve bağlantılarda da kullanabilirsiniz. Gmail uygulaması bu açıdan çok önemlidir. Kullandığınız e-posta uygulaması sayesinde her adımınızı daha düzenli atabilirsiniz.

Gmail Özellikleri

Gmail mobil için bir çeşit e-posta uygulaması tanımı yapılmaktadır. En kapsamlı depolama alanına sahip olan uygulama ayrıca hızlı ve kolay arayüzü ile kullanıcısını memnun etmektedir. Basit ve sade görünüşü ile kullanmaya başladığınızda kolayca hareket edebildiğinizi fark edersiniz. Bu özelliği sayesinde büyük, küçük herkes tarafından kullanılabildiği dikkatinizi çekecektir.

Geniş seçenekler menüsü bulundurması, eklenti desteği sunması,  bolca güzel tema alternatifinin bulunması Gmail uygulamasının tercih edilirliğini arttırmaktadır.

    Benzer Programlar

  • AnyTrans indir AnyTrans indir
    İngilizceÜcretsiz12M
  • AppLock iphone AppLock iphone
    İngilizceÜcretsiz7,8M