Free Fire Battlegrounds ios

Free Fire Battlegrounds ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.6.12
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu576
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (576) iOS indir

Online Macera Silahlı Savaş Oyunu

Free Fire Battlegrounds ios indir, aksiyon oyunlarıyla vakit geçirmeyi tercih edenler için son derece keyif verici bir oyundur. Özellikle gençler tarafından tercih edilse de oyunun popülerliği yaş farkı tanımamaktadır. Son derece kolay bir arayüzü olması, basit bir menüden oluşması oyunu tercih edilir kılmaktadır. Bunların yanında bir de zengin bir oyuncu sayısı barındırması sevilen özellikleri arasında yer almaktadır.

30’a kadar oyuncu ile oynanabilen aksiyon oyunu, ios işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilmektedir. İos işletimli cep telefonunuz ya da tabletiniz varsa bu uygulama ile aradığınızı bulabilirsiniz.

Free Fire Battlegrounds Özellikleri

Free Fire Battlegrounds ios,  görsel açıdan konsol oyunlarından pek de geri kalmayan kaliteli bir oyundur. Efektlerinin yanında görüntü kalitesinin son derece güçlü olması, oyunun popülaritesini arttırmaktadır. Oynayan kişi hem grafikler hem karakter başarısı hem de oyunun kurgusuyla dilediği gibi keyif alabilecektir.

Her oyuncunun paraşüt yardımıyla adaya bırakıldığı oyun uygulamasında temel amacınız hayatta kalmak olmalıdır. Hayatta kalmayı başarırken savaşmanız ve silahlarınızı profesyonel şekilde kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede oyun uygulamasında istediğiniz gibi kazanan kişi olmanız mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • Airline Commander iphone Airline Commander iphone
    TürkçeÜcretsiz