Foursquare Swarm ios

Foursquare Swarm ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.30 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.30 MB) iOS indir

Foursquare Sosyal Ağ Uygulaması

Foursquare Swarm ios indir, Foursquare tarafından geliştirilen sosyal ağ iphone uygulamasıdır. Foursquare Swarm iphone popülerliği her geçen gün artan uygulamalardan bir tanesidir. Bir çeşit sosyal medya uygulaması olan Swarm özellikle gençler tarafından çok kullanılmaktadır. Kapsamlı bir içeriğe sahip olan uygulama hem iletişim kurabilme hem de paylaşımda bulunabilme avantajı sunmaktadır. Bu sayede sosyal medya uygulamasından beklediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Foursquare Swarm ios daha çok iletişim temeline dayanmaktadır. Arkadaş gruplarının birbiriyle konuştuğu sohbet edip görüşme planladığı adresler arasında yer almaktadır.

Foursquare Swarm Özellikleri

Foursquare Swarm iphone , ios işletim sistemine sahip cihazlar için de uyumlu olan uygulamalardan bir tanesidir. İos cep telefonlarınızdan ya da iPad tabletlerinizden bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Son derece hızlı olan iletişim sistemi ile uygulamanın tadını çıkarabilmeniz çok daha kolay olacaktır.

Kendinize özel profilinizin bulunduğu, paylaşımlarınızın yer aldığı uygulama, mesafe odaklı bir uygulamadır. 4 ana sekmeden oluşan Swarm’da arkadaşlarınıza ne kadar uzakta olduğunuzu km bazında gösterebilme şansınız bulunmaktadır. Buluşmaların çok daha kolay olmasını sağlayan Foursquare Swarm, modern arayüzü sayesinde oldukça faydalıdır.

    Benzer Programlar

  • AnyTrans indir AnyTrans indir
    İngilizceÜcretsiz12M
  • AppLock iphone AppLock iphone
    İngilizceÜcretsiz7,8M