Foursquare Swarm

Foursquare Swarm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.30 MB
Üreticifoursquare
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.30 MB) iOS indir

Foursquare Sosyal Ağ Uygulaması

Foursquare Swarm indir, Foursquare tarafından geliştirilen sosyal ağ uygulamasıdır. Swarm popülerliği her geçen gün artan uygulamalardan bir tanesidir. Bir çeşit sosyal medya uygulaması olan Swarm özellikle gençler tarafından çok kullanılmaktadır. Kapsamlı bir içeriğe sahip olan uygulama hem iletişim kurabilme hem de paylaşımda bulunabilme avantajı sunmaktadır. Bu sayede sosyal medya uygulamasından beklediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Foursquare Swarm daha çok iletişim temeline dayanmaktadır. Arkadaş gruplarının birbiriyle konuştuğu sohbet edip görüşme planladığı adresler arasında yer almaktadır.

Foursquare Swarm Özellikleri

Foursquare Swarm iphone , ios işletim sistemine sahip cihazlar için de uyumlu olan uygulamalardan bir tanesidir. İos cep telefonlarınızdan ya da iPad tabletlerinizden bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Son derece hızlı olan iletişim sistemi ile uygulamanın tadını çıkarabilmeniz çok daha kolay olacaktır.

Kendinize özel profilinizin bulunduğu, paylaşımlarınızın yer aldığı uygulama, mesafe odaklı bir uygulamadır. 4 ana sekmeden oluşan Swarm’da arkadaşlarınıza ne kadar uzakta olduğunuzu km bazında gösterebilme şansınız bulunmaktadır. Buluşmaların çok daha kolay olmasını sağlayan Foursquare Swarm, modern arayüzü sayesinde oldukça faydalıdır.

26 kez indirildi

Benzer Programlar

 • AliExpress iphone AliExpress iphone
  TürkçeÜcretsiz16.00 MB
 • GNÇ Turkcell GNÇ Turkcell
  TürkçeÜcretsiz
 • Gmail İphone Gmail İphone
  TürkçeÜcretsiz8.80 MB
 • FindNow FindNow
  ingilizceÜcretsiz
 • Foursquare Swarm HAKKINDA YORUM YAZIN