FL Studio

FL Studio

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm10.0.9
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu224 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (224 MB)

FL Studio Ses Kayıt ve Düzenleme Programı

FL Studio 12 indir, Müzik ses oluşturma düzenleme programı birçok kişi tarafından kullanılan programın son sürümü ile en gelişmiş özellikleri ile karşınızdadır. FL Studio programını indirip işyerinizde ve evinizde en güzel müzik mixslerinizi ortaya çıkartmaya hazır olunuz.

FL Studio

FL Studio

Programı bilgisayarınıza kurdukan sonra en çok kullanacağınız özellikerinizden biri canlı kayıt desteği ile arka fona  enstrüman müzik koyarak rahatlıkla ses kayıdı yapabileceksiniz.  Ses editörü sayesinde sesleri kendiniz düzenleyebileceksiniz.

FL Studio programı ile  video ve müzik formatları arasında WAVPACK, AIFF, REX, MAV, MP3, OGG gibi bitün formatları desteklemekte bu tarz bütün dosyaları program tanımakta ve düzeneme imkanı sağlamaktadır. Müziklerinizi baştan aşağıya kontrol edip  özel olarak düzenleyeceksiniz müzikler arasına farklı şekillerde ses efektleri kullanarak süsleyeceksiniz.

Program içerisinde farklı özellikler bulunmaktadır.Bu özellikler arasıda müziklerinize ses efekti arka fon , canlı ses çekimi, video düzenleme  gibi birbirinden farklı işlevleri tek program ile yapabileceksiniz.

Program hem yeni baaşlayan acemi kullanıcılar için hemde profesyonel ses düzenleme aracı olarak fl studio vazgeçilmez programlarınız arasında yer alacaktır.

Müzik Stüdyo Programı Kurulum ve Kullanım Videosu izle

FL Studio en iyi ve en kaliteli müzikleri oluşturmak ve sevdiğiniz müzikleri dilediğiniz gibi ayarlamanızı sağlayan programı download etmek ve kullanmak ücretsiz olup kullanıcıların daha kolay kurulum ve nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olabilmesi adına aşağıda yer alan video çekimini izlemelerini tavsiya ediyorum. Tüm kullanıcılarımızın güzel günlerde kullanmaları dileklerimizle.

Programın Ekran Görüntüsü

Müzik Yapma Ses Kayıt Programı en iyi müzik oluşturma ve istediğiniz müzikleri dilediğiniz şekilde düzenlemenizi sağlayan program hakkında detaylı bilgiye erişebilmeniz adına aşağıda bulunan ekran fotoğraflarını inceleyerek sevdiğiniz taktirde indirme işlemine gidebilirsiniz. FL Studio tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi adına basit ara yüz temasına ve Türkçe dil desteği sayesinde hizmet sağlamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
    TürkçeÜcretsiz2.8 MB
  • OpenShot Video Editör indir OpenShot Video Editör indir
    TürkçeÜcretsiz120.00 MB