FindNow

FindNow

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

İphone Konum Bulma Uygulaması

FindNow indir, iphone ios mobil cihazlarda konum üzerinden dilediğiniz noktayı bulabilmenizi sağlayan maps uygulamasıdır. Arkadaş listenizde yer alan kişilerin anlık konumlarını öğrenebileceğiniz bu uygulamayla siz de nerede olduğunuzu an be an paylaşabilirsiniz. Bir çeşit konum uygulaması olarak tanımlanan FindNow hem adres bulma hem de binaları bulabilme konusunda yardımcı olmaktadır.

FindNow, basit bir konum uygulaması olarak birçok açıdan oldukça sade içeriktedir. Anlaşılması son derece basit ve bir o kadar da kullanımı kolaydır. Bu özellikleri ile küçük büyük herkes tarafından kullanıldığı dikkat çekmektedir.

FindNow Özellikleri

FindNow, cihaz hafızasını çok fazla yormayan konum uygulamalarından bir tanesidir. Özellikle GPS konusunda cihazlarda yaşanan batarya sıkıntısı bu uygulamayla aşılmaktadır. Yalnızca premium üyelerine sunduğu kapsamlı fırsatlarla dolu olan uygulama, başlangıç için cezbedici fiyatlara açılmaktadır.

İos işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu olan FindNow uygulaması, konum geçmişinize ulaşabilmenizi, rehberinizde bulunanların nerede olduğunu öğrenmenizi sağlamaktadır. İos tabletler ya da cep telefonları bu konuda önemli kabul edilebilecek yardımcılardır çünkü işletim hızlarının çok başarılı olması, uygulamayı iyi kullanmayı sağlamaktadır.

  Benzer Programlar

 • AliExpress iphone AliExpress iphone
  TürkçeÜcretsiz16.00 MB
 • GNÇ Turkcell GNÇ Turkcell
  TürkçeÜcretsiz
 • Gmail İphone Gmail İphone
  TürkçeÜcretsiz8.80 MB
 • Foursquare Swarm Foursquare Swarm
  TürkçeÜcretsiz17.30 MB
 • FindNow HAKKINDA YORUM YAZIN