Facebook Password Remover

Facebook Password Remover

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.14 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.14 MB)

Facebook Password Remover Facebook Şifre Kırma Programı

Facebook Password Remover indir, Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz unutulan facebook şifrelerini bulma ve kırma programıdır. Tamamen ücretsiz olarak kullanılan ve Türkçe dil desteği ile facebook şifresi kırma programıdır.

Facebook Password Remover Kullanımı

Eski bir ara yüz ekranı bulunması ama oldukça kolay facebook şifresini tespit etme programıdır. Bilgisayarda depoladığınız facebook şifrelerini bulucu olarak kullanılmaktadır. Facebook Password Remover bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen şifreleri bulmak için tasarlanmıştır. Tüm Facebook hesaplarınız için ürettiğiniz şifreleri bulur ve listelere böylece şifre aramanıza gerek kalmaz ve erişimi kolaylaştırır.

Türkçe Facebook şifre kırma programı bulduğu şifreleri HTML dosyaları halinde kaydeder. Fakat bilgisayardan sonsuza kadar silmenizde de yardımcı olur. Hiç zorlanmadan Facebook şifresi ele geçirme çalışması yapabilir. Eğer Facebook şifresini unuttuysanız ve bulmakta zorlanıyorsanız mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Desteklediği İnternet Tarayıcıları

Facebook Password Remover programı Web tarayıcısı eklentisi gibi çalışma aktivitesi göstermektedir. Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer, Comodo Dragon, Flock, CoolNove, SeaMonkey ve SRWare tarayıcıları ile uyumlu çalışır.

    Benzer Programlar

  • Facebook Messenger Apk Facebook Messenger Apk
    TürkçeÜcretsiz41.02 MB
  • Messenger Lite Apk Messenger Lite Apk
    TürkçeÜcretsiz6.65 MB