Facebook Password Remover

Facebook Password Remover

Versiyon/Sürüm2.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.14 MB
ÜreticiSecurityXploded Inc
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.14 MB)

Facebook Password Remover Facebook Şifre Kırma Programı

Facebook Password Remover indir, Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz unutulan facebook şifrelerini bulma ve kırma programıdır. Tamamen ücretsiz olarak kullanılan ve Türkçe dil desteği ile facebook şifresi kırma programıdır.

Facebook Password Remover Kullanımı

Eski bir ara yüz ekranı bulunması ama oldukça kolay facebook şifresini tespit etme programıdır. Bilgisayarda depoladığınız facebook şifrelerini bulucu olarak kullanılmaktadır. Facebook Password Remover bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen şifreleri bulmak için tasarlanmıştır. Tüm Facebook hesaplarınız için ürettiğiniz şifreleri bulur ve listelere böylece şifre aramanıza gerek kalmaz ve erişimi kolaylaştırır.

Türkçe Facebook şifre kırma programı bulduğu şifreleri HTML dosyaları halinde kaydeder. Fakat bilgisayardan sonsuza kadar silmenizde de yardımcı olur. Hiç zorlanmadan Facebook şifresi ele geçirme çalışması yapabilir. Eğer Facebook şifresini unuttuysanız ve bulmakta zorlanıyorsanız mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Desteklediği İnternet Tarayıcıları

Facebook Password Remover programı Web tarayıcısı eklentisi gibi çalışma aktivitesi göstermektedir. Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer, Comodo Dragon, Flock, CoolNove, SeaMonkey ve SRWare tarayıcıları ile uyumlu çalışır.


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

 • Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir
  TürkçeÜcretsiz55.4 MB
 • Workplace By Facebook indir Workplace By Facebook indir
  EnÜcretsiz
 • Facebook Password Remover HAKKINDA YORUM YAZIN  Facebook Password Remover Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. donjuan55 dedi ki:

   güzel