Excel iphone

Excel iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.24
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu256.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (256.00 MB) iOS indir

İphone Mobil Excel Uygulaması

Excel iphone indir, Microsoft programları arasında Word’den sonra en çok kullanılan programlardan biridir. Ios mobi cihazlarda iphone ve tabletlerde kullanılan yazı hesap uygulamasıdır. Masaüstü bilgisayarlarda, laptoplarda kullanım sıklığı oldukça faza olan program bilhassa iş yerlerinde tercih edilmektedir. Temel olarak bilgisayar programı şeklinde düşünülse de artık Excel için mobil uygulama da denebilir.

İos işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu olan uygulama herhangi bir sorun çıkmadan kullanılabilmektedir. Cep telefonları, tabletler üzerinden hızlı şekilde kullanılabilen Office uygulaması işinizi kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olmaktadır.

Excel

Excel için en çok talep gören İphone Office uygulaması demek doğru olacaktır. Bilhassa tablo oluşturma, grafik tasarlama ve pano kurma konusunda bu uygulamadan yararlanılmaktadır. Basit bir arayüze sahip olan uygulama, bilgisayarlarda olduğu gibi akıllı cihazlarda da kolay kullanılmaktadır. Çok zorlanmadan hızla çözülmekte ve oluşturulmak istenen dosya tamamlanmaktadır.

Hazırladığınız her evrakı aktarım özelliği bulunan iphone Excel’de dilediğiniz zaman dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Her adımı tamamıyla ücretsiz olan bu uygulamanın internet bağlantısı gerektirmediği bilinmektedir. Gerçekleştirmek istediğiniz her şeyi zorlanmadan basit şekilde yapabilmenize olanak sağlayan, etkili bir uygulamadır.

Android mobil cihazlar için Android Excel

Windows bilgisayarlar için Windows Excel

    Benzer Programlar

  • AnyTrans indir AnyTrans indir
    İngilizceÜcretsiz12M
  • AppLock iphone AppLock iphone
    İngilizceÜcretsiz7,8M