Epic Battle Simulator Oyunu

Epic Battle Simulator Oyunu

Versiyon/SürümEpic Battle Simulator
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiBrilliant Game Studios
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Puan 4,50 .5)
Loading...

Epic Battle Simülasyon Savaş Oyunu

Simülasyon oyun programı olan Epic Battle Simulator, savaş oyunlarına ilgi duyan herkesi hayran bırakıyor.

Ordular kurabilme, yönetebilme fırsatı veren oyun bunu birkaç askerle değil binlerce askerle yapmanızı sağlıyor. Oyunu kurduktan sonra ciddi anlamda bin ve katlarına ulaşabilir her bir askerin gerçek bir savaş potansiyeli taşıdığını görebilirsiniz. Oyunun temel amacı olabildiğince çok asker savaştırmak. Bunu yapabilmeniz içinse çok eğlenceli ve kaliteli mekânlar tasarlanmış.

Epic Battle Simulator Detayları

Epic Battle Simulator Savaş Simülasyon Oyunu bilgisayarınıza indirdikten sonra işlemcinizin gücü, oyun üzerinde etkili oluyor. Çünkü işlemcinizin izin verdiği ölçüde asker savaştırabiliyorsunuz. Sonrası muhakkak daha çok kasıyor.

Oyunun içinde oldukça farklı ordu stilleri var. Oluşturmak istediğiniz asker düzenini Noel Babalardan, penguenlerden, Roma askerlerinden, şövalyelerden, tavuklardan ya da trollerden seçebilirsiniz. Dilediğiniz gruptan ordu yaratma fırsatınız var.  Her gruptan biraz biraz alıp savaşa sokabilme hakkınız da bulunmakta.

Epic Battle Simulator

Epic Battle Simulator içerisinde kullanılan oyun motoru,  Unity motordur. Bunun sayesinde oyun içinde her bir askerin kendi başına savaşabilmesi mümkün. Bir simülasyon oyunu olan Epic Battle Simulator, savaş oyunlarına hayranlığınızı ikiye katlayacak.

Çizimleri ve efektleriyle oyunu olabildiğince ilgi çekici kılan içeriği, kullanıcılarının eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlıyor. Binlerce savaşçıyla beraber canlı ses ve renkler ile oyunu haraketli hale getirebiliyorsunuz. Bu program, bu kadar çok sayıda asker içeren ve bu kalitede donanıma sahip en iyi programlardan biridir.

306 kez indirildi

Benzer Programlar

 • İstikbal Göklerde Oyunu İstikbal Göklerde Oyunu
  TürkçeÜcretsiz8.9 MB
 • Microsoft Flight Simulator X Microsoft Flight Simulator X
  enÜcretsiz817 MB
 • World Of Tanks World Of Tanks
  enÜcretsiz
 • Goat Simulator Goat Simulator
  İngilizceÜcretli26.6 MB
 • Epic Battle Simulator Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN