El Feneri

El Feneri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.60 MB
Üretici
İşletim Sistemiios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10.60 MB) iOS indir

İphone Led Işık Uygulaması

El Feneri indir uygulaması, cep telefonlarında led ışık aydınlatmaya ihtiyaç duyan kişiler için çok ideal ios iphone uygulamasıdır. Çoğu cihazda kendiliğinden var olan aydınlatma söz konusudur ancak bu aydınlatmanın yetersiz olduğunu düşünenler için El Feneri ios uygulaması son derece faydalıdır. Kapsamlı aydınlatma, derecelendirme ve zaman ayarlı kullanabilme avantajı sunan aydınlatma uygulaması hem cep telefonlarında hem de tabletlerde uyumlu performans göstermektedir.

İos işletim sistemine sahip iphone cihazınız için el feneri ihtiyacınız varsa uygulamayı birkaç dakika içinde indirip kolayca kullanabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir zorluk yaşamadan aydınlıktan faydalanabilirsiniz.

El Feneri

El Feneri iphone uygulaması, karanlık anlarda pratik şekilde ışığa ihtiyaç duyanlar için tasarlanmıştır. Kamplardan elektrik kesintilerine kadar hayatın her anında yardımcı olabilecek Led ışık aydınlatma uygulaması, baştan sona ücretsiz şekilde kullanılabilmektedir.

Birkaç dakika içinde indirilen ve hemen kullanılmaya başlanan El Feneri uygulaması, ios cihazlarda çok az yer kaplamaktadır. Dolayısıyla cihazın yavaşlaması ya da donması gibi sorunlar kendini göstermemektedir. Birkaç dakika içinde çevrenizi aydınlatmak istediğinizde hemen açılabilen ve hayatınızı kolaylaştıran bir özelliğe sahiptir.

    Benzer Programlar

  • AnyTrans indir AnyTrans indir
    İngilizceÜcretsiz12M
  • AppLock iphone AppLock iphone
    İngilizceÜcretsiz7,8M