Dropbox Paper

Dropbox Paper

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu57 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (57 MB)

Dropbox Paper Google Döküman iPhone Uygulaması

Dropbox Paper indir, İş arkadaşlarınız ile dökümanlar üzerinde işlem yapabileceğiniz mobil iPhone ve iPad cihazlarında kullanılan Dropbox Paper döküman yönetim uygulamasıdır. Gerçek zamanlı olarak döküman düzenleme, paylaşmayı yorum ekleme ve diğer işlemleri sadeleştirilmiş ara yüz ekranı sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Google Dökümanlarını Yönetin

Dropbox Paper iPhone ve iPad Google Döküman Uygulaması ile verilerinizi güvenlice saklayabileceğiniz ve düzenleyeceğiniz Google döküman uygulamasıdır. Ücretsiz hizmet vermesine karşılık şuan için Türkçe dil desteği yoktur. Dropbax döküman yönetimi android ve iOS uygulamarında kullanılmaktadır.

Saklamak istediğiniz ve üzerinde değişiklikler yapmanıza yardımcı olan dl dropbox ile dosya ekleme, paylaşma ve üzerinde kişisel düşüncelerinizi eklemenize izin vermektedir. Dökümanları bir alanda sabitleyip saklayabilir üzerinde dilediğiniz değişiklikler kolayca yapmanıza yardımcı olur. Dropbox Paper iOS destekli bu uygulamayı kullanabilmeniz için Google hesabınızın mutlaka bulunması gerekmektedir. Dosya transferi konusunda yayın olarak  kullanılan itools programını deneyebilirsiniz.

Uygulama Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • AliExpress iphone AliExpress iphone
  TürkçeÜcretsiz16.00 MB
 • GNÇ Turkcell GNÇ Turkcell
  TürkçeÜcretsiz
 • Gmail İphone Gmail İphone
  TürkçeÜcretsiz8.80 MB
 • Foursquare Swarm Foursquare Swarm
  TürkçeÜcretsiz17.30 MB
 • Dropbox Paper HAKKINDA YORUM YAZIN