Dropbox Paper

Dropbox Paper

Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu57 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (57 MB)

Dropbox Paper Google Döküman iPhone Uygulaması

Dropbox Paper indir, İş arkadaşlarınız ile dökümanlar üzerinde işlem yapabileceğiniz mobil iPhone ve iPad cihazlarında kullanılan Dropbox Paper döküman yönetim uygulamasıdır. Gerçek zamanlı olarak döküman düzenleme, paylaşmayı yorum ekleme ve diğer işlemleri sadeleştirilmiş ara yüz ekranı sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Google Dökümanlarını Yönetin

Dropbox Paper iPhone ve iPad Google Döküman Uygulaması ile verilerinizi güvenlice saklayabileceğiniz ve düzenleyeceğiniz Google döküman uygulamasıdır. Ücretsiz hizmet vermesine karşılık şuan için Türkçe dil desteği yoktur. Dropbax döküman yönetimi android ve iOS uygulamarında kullanılmaktadır.

Saklamak istediğiniz ve üzerinde değişiklikler yapmanıza yardımcı olan dl dropbox ile dosya ekleme, paylaşma ve üzerinde kişisel düşüncelerinizi eklemenize izin vermektedir. Dökümanları bir alanda sabitleyip saklayabilir üzerinde dilediğiniz değişiklikler kolayca yapmanıza yardımcı olur. Dropbox Paper iOS destekli bu uygulamayı kullanabilmeniz için Google hesabınızın mutlaka bulunması gerekmektedir. Dosya transferi konusunda yayın olarak  kullanılan itools programını deneyebilirsiniz.

Dropbox Paper Uygulama Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz