CIA-Caller ios

CIA-Caller ios

Versiyon/Sürümv1
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu4.1 MB
ÜreticiADAFFIX
İşletim SistemiiPhone
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

IOS Cep Telefon Bilinmeyen Numaraları Gösterme Programı

CIA-Caller indir, CIA-Caller bilinmeyen numaraları gösterme uygulaması İOS iphone mobil uygulaması rehberinizde kayıt olmadığı halde sizleri arayan numaraların kime ait olduğunu ismiyle sizlere göstermeye yarıyor. Kim arıyor ios uygulaması bilinmeyen numaraları isimleriyle gösteren uygulama hemde rehberinizde kayıtlı olmayan numaralara da ulaşabilmenize olanak sağlıyor.

CIA -Caller Identification App

CIA -Caller Identification App

Kişisel güvenliğimizi ön planda tutan İOS uygulaması aklımızda soru işareti bulunduran numaralar hakkında geniş çaplı bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Akıllı cihazımızın rehberinde kayıtlı olmayan kişiler veya firmalar aradığı vakit hemen numaranın kime veyahut hangi firmaya ait olduğunu kolayca tespit ediyor. Bu amaç için her geçen gün geliştirilen CIA -Caller Identification App (Kayıtsız Numaralara Öğrenme) uygulamasını ücretsiz indirebiliriz.

CIA -Caller Identification App programı İphone cep telefonu kullanan kullanıcılar için geliştirilmiş olan uygulama bilinmeyen numaraları sorgulama işlemini de gerçekleştirebiliyoruz. Sizi arayan tanımadığınız kişilerle irtibat kurmak istemiyor veya kim olduğunu merak ediyorsanız sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilecek bir yazılımdır. Bilmediğiniz numaraların isim,adres,soyad veya herhangi bir ünvanı hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

IOS Kayıtsız Numaralara Öğrenme programı oldukça geniş ilgi odağı yakalayan uygulamanın milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Bu sayede geniş bir numara arşivine sahip oluyor. Kim arıyor Dünya çapında hizmet veren yazılım sayesinde Dünya üzerinde bulunan milyonlarca numarayı bulabilirsiniz.

CIA -Caller Identification App Özellikleri

Bilinmeyen numaraları sorguluyor.
Listede kayıtlı olmayan numaralar hakkında bilgi veriyor.
Bilmediğiniz arayan olduğu zaman kimliği hakkında bilgi veriyor.
Rehberde bulunan numaraların yedeği alıyor.
Yerel ve Dünya çapında ki numaralar ulaşmanızı sağlıyor.
Sosya medyalarla uyumlu çalışarak bilmediğiniz kişlerin bilgilerine Facebook,Twitter ve LinkedIN gibi sosyal medya hesaplarına ulaşmanızı sağlıyor.
Gelişmiş numara sorgulama hizmeti veriyor.
Kişi bilgi güncelleme işlemi yapıyor.

CIA -Caller Identification App Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • CIA-Caller ios HAKKINDA YORUM YAZIN