Batak İnternetsiz

Batak İnternetsiz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.80 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.80 MB) iOS indir Android indir

Mobil İnternetsiz Batak Oyunu

İnternetsiz Batak indir, Android ios mobil cihazlarda oyun oynamak isteyen kişiler için en popüler oyun önerilerinden bir tanesidir. Dünya genelinde binlerce kişi tarafından oynanan ve sevilen batak oyunu, android cihazlara transfer edildiğinde çok daha fazla talep görmeye başladı. Bu ilgi hem cep telefonları hem de tabletlerde rahatlıkla oynanmasına dayandırılabilmektedir. Android oyunlar arasında en çok talep görenlerden biri olması, batak oyununun gün be gün gelişmesini sağlamaktadır.

Batak internetsiz mobil oynandığı için cep telefonunuzda internet paketiniz olmasa dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Batak İnternetsiz Nedir?

Batak internetsiz için en sevilen kâğıt oyunlarından biri denilebilir. Batak mobil oyun uygulaması olarak basit bir içeriğe sahip olması, kullanımını kolaylaştırmaktadır. Oyunun kurallarını bilmeniz, yapay zekâya karşı mücadele etmenizi kolaylaştıracak ve sürecin daha keyifli ilerlemesini sağlayacaktır.

Sade bir arayüze sahip olan oyun uygulaması bu özelliği sayesinde hemen her yaştan oyuncuya sahiptir. Genç yaşlı fark etmeksizin binlerce kişi tarafından oynanan, eğlenceli sonuçlar alınan oyunlardan bir tanesidir. Batak oyununda en çok tercih edilen şekli ihaleli bataktır. İhaleli batak oyunu diğer arkadaşlar ile oynayayıp eğlenceli  vakitler geçirmenize olanak sağlamaktadır. İhaleli batak oyunu sizlere tavsiye edeceğimiz güzel bir oyundur.

Cihazlarınızda oldukça az yer kaplayan uygulama, depolama sıkıntısı yaşamanızı engellemektedir.

 

    Benzer Programlar

  • 101 Yüzbir Okey Extra 101 Yüzbir Okey Extra
    TürkçeÜcretsiz11M
  • UNO Kart Oyunu Oyna UNO Kart Oyunu Oyna
    TürkçeÜcretsiz95M