Car Eats Car 2 Deluxe

Car Eats Car 2 Deluxe

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu18.1 MB
ÜreticiMyRealGames
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (18.1 MB)

Eğlenceli Küçük Kırmızı Araba Yarışı Oyna

Car Eats Car 2 Deluxe indir , küçük eğlenceli küçül kırmızı araba oyunu Windows işletim sistemine sahip cihazlarla oynanan keyif verici flash oyunlarındandır. Serinin birinci oyununun çok sevilmesi üzerine daha kapsamlı ve geliştirilmiş şekilde gündeme düşen 2. oyun, gören herkesin heyecan duyduğu oyunlardan biridir.

Birkaç dakika içinde kurulum dosyasını indirip kurmanız, oyunu oynayabilmeniz için yeterli olmaktadır. Basit bir sistemi olan oyunu kurmak da anlamak da bir hayli kolaydır.

Car Eats Car 2 Deluxe Nedir?

Car Eats Car 2 Deluxe için keyifli, eğlenceli araba flash oyunu demek doğrudur. Masaüstü bilgisayarınızda ya da laptoplarınızda araba oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyun sizin için ideal olacaktır. Eğlenceli grafikleri ve rengârenk tasarımıyla merak uyandıran oyun programı bir kez başladığınızda kolay kolay bırakmayacağınız türden bir oyundur.

Çok fazla sistem gereksinimi istemeyen bu güzel oyunun çok yer kaplamıyor oluşuysa büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Car Eats Car 2 Deluxe Özellikleri

Car Eats Car 2 Deluxe oyunu, küçük kırmızı bir arabanın elmas toplama macerasından oluşmaktadır. Güzergâhı üzerinde pek çok engelle karşılaşılan araba ne kadar çok elmas toplarsa o kadar çok puan biriktirmektedir.

Hem engellerden kaçmak hem de arkadan gelen sinirli arabalardan kaçmak oyunun aksiyon dolu ilerlemesini sağlamaktadır. Tüm bu engelleri aşarken elmas toplayabilmek için bilgisayar oyunlarında oldukça usta olduğunuzu ispatlamalısınız.

    Benzer Programlar

  • Super Mario Bros Pc indir Super Mario Bros Pc indir
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
    TürkçeÜcretsiz
  • Car Eats Car 2 Deluxe HAKKINDA YORUM YAZIN