İnternetsiz Pişti Pc

İnternetsiz Pişti Pc

Versiyon/Sürüm1.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.36 MB
ÜreticiZafer Altun
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (0.36 MB)

Bilgisayarlar için İnternetsiz Pişti Oyunu

İnternetsiz pişti pc indir oyunu, pişti oynamayı seven ve bilgisayar başında zaman geçirmek zorunda kalan kişiler için ideal bir oyundur. İnternetsiz pişti ile bilgisayarın yapay zekâsına karşı pişti oyunu oynayabilirsiniz.

En sevilen kart oyunlarından biri olan pişti, Windows işletim sistemine tanımlatılarak bilgisayarlar için tasarlanmıştır. Bu tanımlama sayesinde masaüstü bilgisayarlarınızdan veyahut laptoplarınızdan pc oyun programını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Windows’un sağlamış olduğu hız sayesinde birkaç dakika içinde dilediğiniz gibi indirip kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetsiz Pişti Nedir?

İnternetsiz pişti için internet bağlantısı olmadan pc pişti oyunu oynanan program, tanımı yapılmaktadır. Bilgisayarınızda keyifli zaman geçirmek, iddialı bir pişti performansı sergilemek isterseniz oyun programını indirebilir zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu program sayesinde piştinizi kısa sürede seri şekilde oynayabilmeniz mümkündür. Amatör ve profesyonel olmak üzere 2 alternatif sunan oyun, sizin durumunuza göre yapay zekâ performansı göstermektedir. Bununla beraber ses efektleri ve hd görüntü kalitesi ile oyuncuların memnuniyetini de kazanmaktadır.

Profesyonel şekilde kaliteli ve başarılı bir pişti oyunu oynamak isterseniz zaman kaybetmeden seviyenizi arttırıp yapay zekâyı yenebilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • Super Mario Bros Pc indir Super Mario Bros Pc indir
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
    TürkçeÜcretsiz
  • İnternetsiz Pişti Pc HAKKINDA YORUM YAZIN