Batak İhaleli

Batak İhaleli

Versiyon/SürümBatak 4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.26 MB
ÜreticiBilinmiyor
İşletim SistemiWinXP/WinME/Win2000/Win98/Win8/Win7/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.26 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Puan 3,00 .5)
Loading...

Ücretsiz Kağıt İhaleli Batak Oyunu

İhaleli oyun olarak oynanan batak oyunun 3.2 versiyonundan sonra güncellenmiş hali olarak ihaleli indir sizlerin karşındadır. Batak oyunu indir gerçekteki bütün kuralları ile bilgisayar ortamında rahatlıkla severek, keyif alarak oynuyacağınız bir oyundur.

Batak İhaleli

Batak İhaleli 4

İhaleli Batak oyunu  Nasıl oynanır

Kağıtlar dağıtıldıktan sonra oyunda kaç puan alacağınızı söylüyorsunuz, diğer oyuncularda aynı şekilde kaç puan alacaklarını söylüyor, oyun içinde en yüksek puanı söyleyen ihaleyi almış sayılıyor. İhaleli Batak oyununda herkes alabileceği puan söyledikten sonra en yüksek puan söyleyen kişi dediği puanı almak zorunda kaliyor ve diğer kişiler 1 er puan alsalarda kendilerini kurtarmış oluyorlar.

Batak İhaleyi alan kişi kozuda kendisi belirlemiş oluyor ve ihale açılış olan sayı 5 tir ve bu rakamı bir şekilde geçmek zorundasınız. Elinizde büyüğü varsa atmak zorunda kalıyorsunuz.
İhaleli batak oyununu bilen bilier vazgeçilmez kağıt oyunları arasında yer alan batak kağıt oyunun bu veriyonunuda severek oynayacaksınız. Batak 4 versiyonu ile bir önceki süümündeki ufak tefek hatalar giderilmiştir. Ufak boyutlu oyunlar arsında yer alan bu kağıt oyunun bilgisayarınıza zip şeklinde indirip zip i açıyorsunuz ve kolay bir kurulum ile oyunu kısa yolu masaüstüne geliyor  ve oyunu başlıyorsunuz

Batak 4 Güncellemesi

 • Küçük bir kaç hatanın düzeltilmesi
 • Ayarlar menüsünün eklenmesi
 • Yeni kart deseni eklenmesi
 • Oynan el sayısının belirlenebilme özelliği eklendir
 • İsteğe bağlı olarak koz çekilmeden koz atılması ve atılmama kuralı getirildi.

Batak ihaleli kart oyunu windows sürümlerinin hepsinde windows 7 iletim sistemi kullananlar için ve android mobil kullanıcıları için yükleyebileceğiniz sitemizden ücretsiz indirip HD kaliteli grafik ekran görüntüsüyle oyunu oynayarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Tüm oyun severlerin daha çok kart oyunu tutkunlarının büyük beğeniyle oynadığını oyunlar arasında en popüler sıralamasında ilk sıralarda yeri alan oyunu hemen download ederek bilgisayarınıza yükleyin.

Oyunun Ekran Görüntüsü

16638 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Free Billiards Free Billiards
  İngilizceÜcretsiz11.9 MB
 • Super Flash Mario Bros Super Flash Mario Bros
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Hakan Satranç Oyunu Hakan Satranç Oyunu
  TürkçeÜcretsiz10.61 MB
 • Eşli Batak Eşli Batak
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Batak İhaleli HAKKINDA YORUM YAZIN