Batak İhaleli

Batak İhaleli

Versiyon/SürümBatak 4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.26 MB
ÜreticiBilinmiyor
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.26 MB) iOS indir Android indir

Ücretsiz Kağıt İhaleli Batak Oyunu

Batak İhaleli indir, İhaleli oyun olarak oynanan batak oyunun 3.2 versiyonundan sonra güncellenmiş hali olarak ihaleli indir sizlerin karşındadır. Batak oyunu indir gerçekteki bütün kuralları ile bilgisayar ortamında rahatlıkla severek, keyif alarak oynuyacağınız bir oyundur.

Batak İhaleli

İhaleli Batak oyunu  Nasıl oynanır

Kağıtlar dağıtıldıktan sonra oyunda kaç puan alacağınızı söylüyorsunuz, diğer oyuncularda aynı şekilde kaç puan alacaklarını söylüyor, oyun içinde en yüksek puanı söyleyen ihaleyi almış sayılıyor. İhaleli Batak oyununda herkes alabileceği puan söyledikten sonra en yüksek puan söyleyen kişi dediği puanı almak zorunda kaliyor ve diğer kişiler 1 er puan alsalarda kendilerini kurtarmış oluyorlar.

Batak İhaleyi alan kişi kozuda kendisi belirlemiş oluyor ve ihale açılış olan sayı 5 tir ve bu rakamı bir şekilde geçmek zorundasınız. Elinizde büyüğü varsa atmak zorunda kalıyorsunuz.
İhaleli batak oyununu bilen bilier vazgeçilmez kağıt oyunları arasında yer alan batak kağıt oyunun bu veriyonunuda severek oynayacaksınız. Batak ihaleli oyna oyunu Batak 4 versiyonu ile bir önceki süümündeki ufak tefek hatalar giderilmiştir. Ufak boyutlu oyunlar arsında yer alan bu kağıt oyunun bilgisayarınıza zip şeklinde indirip zip i açıyorsunuz ve kolay bir kurulum ile oyunu kısa yolu masaüstüne geliyor  ve oyunu başlıyorsunuz

Batak 4 Güncellemesi

 • Küçük bir kaç hatanın düzeltilmesi
 • Ayarlar menüsünün eklenmesi
 • Yeni kart deseni eklenmesi
 • Oynan el sayısının belirlenebilme özelliği eklendir
 • İsteğe bağlı olarak koz çekilmeden koz atılması ve atılmama kuralı getirildi.
 • İnternetsiz eşli batak oynanabilir
 • Hd Görüntüsü

Batak ihaleli kart oyunu windows sürümlerinin hepsinde windows 7 ve windows 10 iletim sistemi kullananlar için ve android mobil kullanıcıları için yükleyebileceğiniz sitemizden ücretsiz indirip HD kaliteli grafik ekran görüntüsüyle oyunu oynayarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Tüm oyun severlerin daha çok kağıt kart oyunu tutkunlarının büyük beğeniyle oynadığını oyunlar arasında en popüler sıralamasında ilk sıralarda yeri alan oyunu hemen download ederek bilgisayarınıza yükleyin.

Batak İhaleli Oyunun Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Super Mario Bros Pc indir Super Mario Bros Pc indir
  TürkçeÜcretsizWeb
 • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
  TürkçeÜcretsiz
 • Batak İhaleli HAKKINDA YORUM YAZIN  Batak İhaleli Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. İsminiz dedi ki:

   batak ihaleli oyununun bu sürümünü ne zamandır arıyordum teşekkürler android cihazıma indirdim oynuyorum tavsiye ederim.