Cikcik Okey

Cikcik Okey

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.00 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.00 MB)

Ücretsiz Kameralı Okey Oyunu Oyna

Cikcik Okey indir, Windows işletim sistemine sahip masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar üzerinden kullanılabilen Kameralı oyundur. Cikcik Okey oyun programı olarak çok fazla müdavimi olan Cikcik Okey, binlerce kişinin okey oynadığı sahalardan biridir. Kendine özel internet sitesi bulunan oyunun online şekilde oynanabildiği bilinmektedir. Bunun yanında tercih edenler için bilgisayara indirmek ve doğrudan oynamak da mümkündür.

Cikcik Okey Nedir?

Bir oyun programı olan Cikcik Okey, okey oynamaktan zevk alanlar için ideal programlardan bir tanesidir. 4 kişinin oynadığı oyunda tercihinize bağlı olarak eşli ya da bireysel oyun seçeneğine tıklayabilmeniz mümkündür.

Yalnızca 419 KB alan kaplayan bu programın bilgisayarınızda herhangi bir soruna neden olmayacağından emin olabilirsiniz. Online olarak oynadığınızda sohbet ve canlı chat imkânı sunan program aynı zamanda kameralı sohbet okey kısmına da sahiptir. Tercih ederseniz üye olmadan misafir oyuncu olarak da oyun oynayabilirsiniz.

Cikcik Okey Özellikleri

Cikcik Okey, birbirinden farklı masalarda pek çok kişinin okey oynadığı oyun programlarından biridir. Siz de tercih ederseniz bu masalardan birine oturabilir, oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Üst kısımda yer alan oyna, masa aç, özel mesaj istemiyorum gibi kategorilerle oyunun kriterlerini kendinize göre ayarlayabilmeniz mümkündür.

Renklerle belirtilmiş olan masalardan herhangi birini seçebilir, zaman kaybetmeden oyuna başlayabilirsiniz. Üstelik en son ne zaman girdiğinizi, en yüksek kaç puan aldığınız da oyunun altı kısmında belirtilen noktadan görebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Super Mario Bros Super Mario Bros
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
    TürkçeÜcretsiz