Avidemux

Avidemux

Versiyon/Sürüm2.6.8 v2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17.63 MB
ÜreticiMean
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.63 MB) Mac için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Avidemux Video Kesme, Birleştirme ve Düzenleme Programı

Avidemux yardımı ile videolarınız üzerinde hakimiyet sağlayacaksınız. Konser kaydı ya da canlı yayın görüntüleri gibi uzun video görüntülerine sahipseniz bunları sosyal medyada paylaşmak ve mobil cihazlarınıza yüklemek oldukça uzun ve zahmetli bir iştir. Bu gibi durumlarda yardımcı uygulamalardan biri olan Windows video kesme programı kullanarak hayatınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Avidemux Programının Özellikleri

Aynı anda pek özelliğe bir arada ulaşabileceğiniz Avidemux ile videolarınızın görüntü kalitesi üzerinde değişiklikler yapabilir renkleri ile oynayabilirsiniz. İsterseniz daha keskin renklerle daha etkileyici videolar hazırlayabilir ya da kenarlarından görünmesini istemediğiniz fazla görüntüleri kesebilirsiniz.

Görüntü anlamında pek çok kayıt türünü destekleyen program ile videolarınızı ses dosyası haline de getirebilirsiniz. Ayrıca ses kaydı üzerinde de değişiklikler ve oynamalar yapabilir videolarınızın ses ve görüntü kalitesini değiştirebilirsiniz. Avidemux temel video renklerinin üzerinde ayarlamalar yaparak karanlık çekim olan kısımları daha net bir görüntüye sahip olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Özet olarak videolarınız da aklınıza gelen video dönüştürme, video kesme, video birleştirme, video filitreleme gibi bir çok işinizi kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan bir video düzenleme programıdır.

Avidemux Ne İşe Yarar?

Video düzenleme programları arasında uzun videolarınızı daha kullanışlı bir hale getirmek için Avidemux kullanabilirsiniz. Bu program sayesinde videolarınızı istediğiniz uzunlukta parçalara bilebilir ve böylece hem aktarım hem de paylaşım konusunda yaşayacağınız sıkıntıların önüne geçebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Windows video kesme programı sayesinde videolarınızın içinde istemediğiniz kısımları montajlayarak bu kısımlardan kolayca kurutabilirsiniz. Videolarınızda format farkı nedeniyle yaşayabileceğiniz görüntüleme problemlerinden de bu uygulama ile kurtulabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız videoları birçok farklı formatta bilgisayarınıza kaydetme imkânı da sunan program sayesinde format farkı derdinden kolayca kurutabilirsiniz.

231 kez indirildi

Benzer Programlar

 • KeepSubs KeepSubs
  TürkçeÜcretsiz
 • Corel VideoStudio Pro Corel VideoStudio Pro
  İngilizceÜcretsiz820 MB
 • Youtube Movie Maker Youtube Movie Maker
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • Boilsoft Video Splitter Boilsoft Video Splitter
  İngilizceÜcretsiz11 MB
 • Avidemux HAKKINDA YORUM YAZIN