Audacity indir

Audacity indir

Versiyon/Sürüm2.0.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu21 MB
ÜreticiAudacity Developer Team
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (21 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Windows Ücretsiz Ses Düzenleme Programı

Windows üzerinde kullanılabilecek en kaliteli ve en başarılı ses kaydetme ve düzenleme yazılımları arasında yer alan Audacity programı, gelişmiş ara yüzü ile rakiplerinden her daim önde olmayı sürdürmektedir. Audacity, hiçbir ücret istemeyen kurulumu ve indirme işlemleri ile bilgisayar kullanıcılarına keyifli dakikalar yaşatabilmektedir. Çok kanallı bir ses kaydetme ve düzenleme yazılımı olan program ücretsiz olarak indirilebilmesine rağmen, piyasada ses karıştırma düzenleme programları adı altında yer alan ve ücretli olan pek çok programdan daha zengin bir içeriğe sahiptir.

Programının Özellikleri

Audocity ile bilgisayarda kayıtlı olan her türlü ses dosyasının yeniden düzenlenmesi mümkün olmaktadır. Dileyen kullanıcılar başka kaynaklar üzerinden ses kaydı alarak bilgisayarlarındaki mevcut seslerin üstüne de ekleme yapabilmektedirler. Bu da programın oldukça kaliteli olan başka bir özelliğidir. Audacity çok kanallı ses düzenleme seçeneklerinin yanı sıra birden fazla ses dosyasının tek bir ses dosyası haline getirilmesine de imkân veren yazılımda aynı dosyayı hem sağ ses kanalından hem de sol ses kanalından düzenleyebilmek mümkün olmaktadır.

Audacity Windows Nasıl Kurulur?

Program internet üzerinden indirildikten sonra kısa bir süre içerisinde bilgisayara kurulmakta ve hiçbir ek ücret talep etmemektedir. Tek yapılması gereken ise yönergeleri izleyerek gerekli yüklemeleri tamamlamaktır.

Audacity Nasıl Kullanılır?

Audacity programında WAV, MP3 gibi ses dosyaları dosya menüsünden seçildikten sonra üzerlerinde istenen değişiklikler yapılmaya başlanabilir. Dileyen kullanıcılar birden fazla ses dosyasını aynı anda açarak ses düzenleme çalışmalarını sürdürebilirler.

359 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Bass Chorus Bass Chorus
  enÜcretsiz843.34 KB
 • AV Voice Changer AV Voice Changer
  İngilizceÜcretsiz16.5 MB
 • Fake Voice Ses Değiştirici Fake Voice Ses Değiştirici
  İngilizceÜcretsiz7 MB
 • MorphVOX Pro indir MorphVOX Pro indir
  İngilizceÜcretsiz5.1 MB
 • Audacity indir HAKKINDA YORUM YAZIN