AppLock iphone

AppLock iphone

Versiyon/Sürüm3.0.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7,8M
ÜreticiSailingLab
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (7,8M) Android indir

AppLock ios tabanlı iphone Telefon Uygulama Şifreleyici

AppLock iphone indir, ios tabanlı iphone telefonlarda mesaj kutusunu, rehber, galeri, Instagram, Facebook ve Whatsapp gibi uygulamaları şifreleme AppLock kilitleme uygulamasıdır.

AppLock iphone uygulaması ios telefon kullanıcılarının en çok indirip kullandığı iphone ios tabanlı uygulama kilitleyici uygulamasıdır. Uygulama kilitleme, şifreleme ve desen ile Galeri, Mesajlar, Rehber, Facebook, Whatsapp ve istediğiniz tüm uygulamaların açılışına şifre koymaktadır.

iphone telefonda istediğiniz herhangi bir uygulamanın açılışına desen ve şifre koymak için kullanabileceğiniz en iyi ve ücretsiz uygulama kilitleme uygulamaları arasında yer almaktadır. Galerinizde bulunan fotoğraf ve videolara, rehberinizdeki kişilere ve gelen aramalara ve Whatsapp mesajlarınıza bakmak isteyen meraklı gözlere karşı güvenlik önlemi almanız sağlamaktadır. AppLock diğer iphone uygulama kilitleme ve şifre koyma uygulamalarında farklı olarak istediğiniz bir uygulamaya şifre koyabilmektedir.

AppLock iphone uygulamasıyla ayrıca telefona yeni uygulama yükleme ve kaldırma seçeneğini de kısıtlayabiliyorsunuz. Parmak izi, PIN ve desen şifre koyma şeçenekleri bulunan AppLock uygulamasının güzel bir yanı ise AppLock uygulamasında şifre koyabilmenizdir.

AppLock iphone Özellikleri

Sosyal ağ uygulamalarını kilitleme
Sistem uygulamalarını kilitleme
PIN kilidi, desen kilidi ve parmak izi kilidi
Uygulamanın kaldırılmasını engelleme
Uygulama indirme ve kaldırma koruması
Kilit ekranı zaman aşımı

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • AppLock iphone HAKKINDA YORUM YAZIN