Apple Destek

Apple Destek

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu110 MB
ÜreticiApple Inc
İşletim SistemiiPhone (OS) / iPad (OS)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (110 MB) iOS indir

Apple Destek Chat 7/24 Canlı Destek Hattı Uygulaması

Apple Destek (Apple Support), iPhone, iPad, iOS, Mac, Apple Watch ve Apple TV kullanıcıları için canlı destek ve iletişim uygulama indir yardım destek uygulamasıdır. Kısacası Apple marka tüm cihazlarda yaşadığını sorunları uzmanlardan 7/24 canlı destek alabilirsiniz.

Apple Destek Nasıl Kullanılır

Apple kimliğiniz ile giriş yaptıktan sonra sahip olduğunuz tüm Apple cihazları listelemektedir. Apple cihazları ile ilgili sorunların çözümü için 7/24 canlı destek alarak iletişim kurabilirsiniz. Apple Store’dan randevu alma, apple cihazları hakkında faydalı makale ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkçe dil destei sayesinde kolay kullanım yapısına sahip olan Apple Destek uygulaması yaşadığınız sorunlara onarım hizmet sunmaktadır. Apple Store veya yaşadığınız yerde apple yetkili servisinden kolaylıkla uygulama üzerinden randevu alabilirsiniz.

Apple Destek garanti kapsamında bulunan Apple cihazları için yazılı veya canlı destek alarak yaşadığınız donanımsal sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Apple cihazları için destek uygulaması ücretsiz indirilebilir ve önceden hazırlanmış olan çözüm önerilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Uber İphone Uber İphone
    TürkçeÜcretsiz406.7 MB
  • Mynet Haber iphone Mynet Haber iphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Apple Destek HAKKINDA YORUM YAZIN