Apple Destek

Apple Destek

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu110 MB
ÜreticiApple Inc
İşletim SistemiiPhone (OS) / iPad (OS)
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (110 MB) iOS için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Apple Destek Chat 7/24 Canlı Destek Hattı Uygulaması

Apple Destek (Apple Support), iPhone, iPad, iOS, Mac, Apple Watch ve Apple TV kullanıcıları için canlı destek ve iletişim uygulama indir yardım destek uygulamasıdır. Kısacası Apple marka tüm cihazlarda yaşadığını sorunları uzmanlardan 7/24 canlı destek alabilirsiniz.

Apple Destek Nasıl Kullanılır

Apple kimliğiniz ile giriş yaptıktan sonra sahip olduğunuz tüm Apple cihazları listelemektedir. Apple cihazları ile ilgili sorunların çözümü için 7/24 canlı destek alarak iletişim kurabilirsiniz. Apple Store’dan randevu alma, apple cihazları hakkında faydalı makale ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkçe dil destei sayesinde kolay kullanım yapısına sahip olan Apple Destek uygulaması yaşadığınız sorunlara onarım hizmet sunmaktadır. Apple Store veya yaşadığınız yerde apple yetkili servisinden kolaylıkla uygulama üzerinden randevu alabilirsiniz.

Apple Destek garanti kapsamında bulunan Apple cihazları için yazılı veya canlı destek alarak yaşadığınız donanımsal sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Apple cihazları için destek uygulaması ücretsiz indirilebilir ve önceden hazırlanmış olan çözüm önerilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

114 kez indirildi

Benzer Programlar

 • TV8 Yan Ekran TV8 Yan Ekran
  TürkçeÜcretsiz13.60 MB
 • Word İndir Word İndir
  TürkçeDeneme Sürümü253.00 MB
 • Stickman Soccer Stickman Soccer
  ingilizceÜcretsiz299.40 MB
 • Traffic Racer Traffic Racer
  TürkçeÜcretsiz59.10 MB
 • Apple Destek HAKKINDA YORUM YAZIN