Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro

Versiyon/SürümCC 7.0.1.105
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.67 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.67 MB)

Adobe Video Düzenleme Aracı

Adobe Premiere Pro indir, Dünyada en çok tercih edilen profesyonel video düzenleme programı hiç şüphesiz Adobe Premiere Pro’dur. Son derece kullanışlı ara yüzü, Adobe’un diğer ürünleri ile ortak kullanılabilmesi ve hızlı sonuç sunması sayesinde diğer tüm gelişmiş video düzenleme programları arasından sıyrılmıştır.

Adobe Premiere Pro Özellikleri

Bugüne dek geliştirilmiş en işlevsel kurgu programlarından bir tanesi olan Adobe Premiere Pro 8k çekimlere kadar olan tüm görüntüleri işleyebilmenizi sağlar. Son derece geniş renk yelpazesi sayesinde parlaklık, kontrast, renk yoğunluğu, ışık gibi pek çok ayarı rahatlıkla yapabilirsiniz. Bugüne dek piyasaya sürülen en yüksek çözünürlüğe sahip gelişmiş video düzenleme programı olması nedeniyle, pek çok görüntüyü eş zamanlı olarak işlemenize rağmen yüksek kalitede çıktı alabilirsiniz.

Adobe Premiere Pro Ne İşe Yarar?

Program her türlü video ve ses montaj işlemlerini yapmanıza olanak sağlar. Videoları birleştirebilir, birleşme noktalarına geçiş efektleri koyabilir, alt yazı veya açılış-kapanış yazıları ekleyebilir, video klipler, film kurguları yapabilirsiniz.

Ayrıca Adobe’un After Effects gibi pek çok programı ile ortaklaşa çalışabilen Adobe Premiere Pro, farklı kaynakların da dahil olduğu sınırsız deneyim sunmaktadır.

Adobe Premiere Pro Nasıl Kullanılır?

Programı bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirdikten sonra kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize yeni bir sekans açarak kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz görüntüleri “timeline” adı verilen çizgiye koyarak, sağ ve soldaki mini ekranlarda birleştirebilirsiniz.

Ses, video, geçiş, yazı ve efekt gibi işlemlerin hepsini video üzerine uygulayabilir, kesme işlemlerini kısa yollar ile yapabilirsiniz.

İnternette programın öğrenilmesine dair pek çok açıklayıcı video bulunmaktadır, dilerseniz videoları izleyerek arzu ettiğiniz seviyeye dek profesyonelleşebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • TicToc Apk indir TicToc Apk indir
    TürkçeÜcretsiz52.1 MB
  • Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
    TürkçeÜcretsiz2.8 MB