Adobe Flash Player

Adobe Flash Player

Versiyon/Sürüm32.0.0.142
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22.47 MB
ÜreticiAdobe Systems Incorporated
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (22.47 MB) Mac indir Android indir

Adobe Flash Player Flash Oynatma Açma Aracı

Adobe Flash Player indir, Windows 64 bit ve 32 bit güncel sürümlerini ücretsiz son sürümünü indirerek internet ortamında video ve flash oynatma programıdır.

İnternet ortamında hareketli flash dosyaların hareketli görüntülerin hazırlandığı ve göstermesi için ücretsiz bilgisayarımızda yüklü olması gereken Adobe Flash Player 32 bit ve 64 bit sürümleri bulunan flash oynatma programıdır. İnteraktif  içerikler için bire bir tam çözüm sağlayan program sizlere video etkileşimde ve web sitelerdeki kaliteli göürnüleri sağlayan bir araç olarak hizmet vermektedir. Adobe Flash Player sürekli olarak yeniliklere uyum sağlamakta  bütün güncellemelerinden otomatik olarak kullanıcılarına haber veren bir program olma özelliği taşımaktadır.

Flash Player ile yapılmış dosyaların hepsini bilgisayarınızda yüklü Adobe Flash Player son sürümü yüklü olmadan açma görüntüleme gibi bir şansınız bulunmamaktadır. Flash Player, flash oynatma programı internet üzerinde her dalda gücünü göstermiş  faydasından  bir çok sektör faydalar sağlamıştır. Adobe Flash Player 64 bit programın bazı  çalışma sektörlerinden bahsedecek olursak başta video görüntüleri, oyun dalalrı, müzikler,web siteleri, bilimsel çalışmalar ve sosyal ağlara varana kadar bir etki gücünün olduğunu görmekteyiz.

Adobe Flash Player

Bilgisayarınız grafik kartının gücüne göre ister oyun ister başka sektörlerdeki grafikleri tam destekleyen  yazılım sizlere en son teknoloji ile  görseller oluşturmakta ve sizlerin kullanımına sunmaktadır. Adobe Flash Player 3D teknolojisini tam olarak kullanmayı başaran programlar arasında yer almaktadır.

Program bütün tarayıcılara direk entegre olarak uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Flash Player ücretsiz indirip yükledikten sonra herhangi bir ayar veya düzenleme yapmanıza gerek kalmadan herşeyini kendi ayarlayıp kullanıcılara bu teknolojinin keyfini sürmek kalıyordur.

Adobe Flash Player Programı Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Xml Viewer Xml Viewer
    TürkçeÜcretsiz770.0 KB
  • Dynamic HTML Editor Dynamic HTML Editor
    enDeneme Sürümü18.61 MB
  • Adobe Flash Player HAKKINDA YORUM YAZIN