Adobe Flash Player (Windows)

Adobe Flash Player (Windows)

Versiyon/Sürüm24.0.0.186
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.14 MB
ÜreticiAdobe Systems Incorporated
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.14 MB) Mac için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Adobe Flash Player Flash Oynatma Açma Aracı

İnternet ortamında hareketli dosyaların  haretli görüntülerin hazırlandığı ve göstermesi için bilgisayarımızda yüklü olması gereken Adobe Flash Player programıdır. İnteraktif  içerikler için bire bir tam çözüm sağlayan program sizlere  video etkileşimde ve web sitelerdeki kaliteli göürnüleri sağlayan bir araç olarak hizmet vermektedir. Adobe Flash Player sürekli olarak yeniliklere uyum sağlamakta  bütün güncellemelerinden otomatik olarak kullanıcılarına haber veren bir program olma özelliği taşımaktadır.

Flash Player ile yapılmış dosyaların hepsini bilgisayarınızda yüklü  Flash Player olmadan açma görüntüleme gibi bir şansınız bulunmamaktadır. Flash Player programı internet üzerinde her dalda gücünü göstermiş  faydasından  bir çok sektör faydalar sağlamıştır. Adobe Flash Player Programın bazı  çalışma sektörlerinden bahsedecek olursak başta video görüntüleri, oyun dalalrı, müzikler,web siteleri, bilimsel çalışmalar ve sosyal ağlara varana kadar bir etki gücünün olduğunu görmekteyiz.

Adobe Flash Player

Bilgisayarınız grafik kartının gücüne göre ister oyun ister başka sektörlerdeki grafikleri tam destekleyen  yazılım sizlere en son teknoloji ile  görseller oluşturmakta ve sizlerin kullanımına sunmaktadır. 3D teknolojisini tam olarak kullanmayı başaran programlar arasında yer almaktadır.

Program bütün tarayıcılara direk entegre olarak uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Flash Player indirip yükledikten sonra herhangi bir ayar veya düzenleme yapmanıza gerek kalmadan herşeyini kendi ayarlayıp kullanıcılara bu teknolojinin keyfini sürmek kalıyordur.

Adobe Flash Player Programı Ekran Görüntüsü

 

513 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Scratch Scratch
  İngilizceÜcretsiz4 GB
 • Adobe Illustrator CS6 Adobe Illustrator CS6
  İngilizceDeneme Sürümü
 • Volsoft Web Filtre Volsoft Web Filtre
  TürkçeÜcretsiz1.57 MB
 • Adobe Flash Player ActiveX Adobe Flash Player ActiveX
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz3.97 MB
 • Adobe Flash Player (Windows) HAKKINDA YORUM YAZIN