Scratch

Scratch

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu33 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33 MB)

Scratch Çocuklar için Animasyon ve Oyun Yapma Yazılımı

Scratch indir, Çocuklar için geliştirilen ücretsiz animasyon öğrenme ve yapma programıdır. Programlama dilinin temellerini öğreten ve yazılım geliştirme platformu olarak görev vermektedir.
Çocuklarımızın programlama dilini kavrayabilmeleri adına geliştirilen oyun yapımı programı ücretsiz hizmet vermektedir. Çocukların ve gençlerimizin programlama dilleri, kodlama ve yazılım bilgisini kolaylıkla öğrenebilmek için görsel programlama üzerine yoğunlaşmaktadır.

Scratch Kullanımı

Bilgisayar programlama dilini öğrenmek ve geliştirmek için mutlaka Scratch Türkçe indirin. Diğer yazılım geliştirme platformlarında değişkenleri ve fonksiyonları yazabilmek zor olduğu için. Scratch programı, doğruda görseller ve animasyon filmleri ile programlama dili öğrenme yolunu izlemektedir.

Görsel animasyon dili öğretici yazılımını kullanabilmek için tek ihtiyacınız olan okuma yazma biliyor olmaları. Scratch programı içerisinde animasyon yapmak için ana karakter olarak kedi verilsede dilerseniz farklı karakterler tasarlayarak animasyon yapabilirisiniz. Animasyonlara kedi ses kayıtlarınızı, sevdiğiniz müziği veya dilediğiniz bir sesi ekleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Xml Viewer Xml Viewer
    TürkçeÜcretsiz770.0 KB
  • Dynamic HTML Editor Dynamic HTML Editor
    enDeneme Sürümü18.61 MB