Dynamic HTML Editor

Dynamic HTML Editor

Versiyon/Sürüm6.8
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu18.61 MB
ÜreticiLorenzi Davide
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (18.61 MB)

Dynamic HTML Dinamik Html Editörü

Dynamic HTML editör program indir, Aklınızda hayalinizdeki siteyi tasarlayabilmeniz HTML Editor sayesinde Web sitesi tasarlama yapma konusunda bilginiz olsun olmasın web siteleri en kolay ve en hızlı şekilde kolayca yapabileceklerdir. Bu noktada iyi bir HTML editörü iş yükünü fazlasıyla alacaktır. İhtiyaçlara yanıt veren, kullanımı kolay, geniş kapsamlı ve dolu bir içeriğe sahip olan HTML editörleri web site yapmak için ideal yardımcılardır. Dynamic HTML Editör, web sitesi yapmak için ideal olan uygulamalardan bir tanesidir.

Dynamic HTML Editör Özellikleri

Dynamic HTML Editör, CSS ve tablo stili web siteler hazırlamaya uygun bir yazılımdır. Programın çeşitli editörleri sayesinde, site yapmak oldukça kolay hale getirilmiştir. Dynamic HTML Editör ile cfm, php, asp gibi popüler formatlarda sayfalar hazırlanabilmektedir. Türevlerine göre daha pratik bir uygulama olan Dynamic HTML Editör, kullanıcılara ücretli olarak sunuluyor. Programın deneme sürümünü kullandıktan sonra programı beğenirseniz; lisans satın alabiliyorsunuz. Programda Türkçe dil desteği bulunmamakla beraber sadece İngilizce olarak çalışabiliyorsunuz.

Dynamic HTML Editör, Windows’un bazı sürümlerinde kullanılabilmektedir. Uygulamayı şuan için sadece Windows XP, Windows Vista ve Windows 7’de kullanabilirsiniz.

Dynamic HTML Editör ile Neler Yapılabilir?

Dynamic HTML Editör ile web site tasarlama konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler bile kolaylıkla web site yapabilirler. Uygulama içinde bulunan hazır temalar sayesinde standart bir web site tasarlamak mümkün. Program menüsünde yer alan hazır efektler sayesinde değişik web siteler de hazırlanabilir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Xml Viewer Xml Viewer
    TürkçeÜcretsiz770.0 KB
  • Speedtest Speedtest
    İngilizceÜcretsiz
  • Dynamic HTML Editor HAKKINDA YORUM YAZIN