Android SDK

Android SDK

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm24.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu87 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (87 MB)

Android SDK Android için Uygulama Geliştirme Kiti

Android SDK Release indir, android işletim sistemini ücretsiz geliştirme programıdır. Android ve uygulamalarını geliştirmek isteyenler içi, içerisinde android geliştirme paketi bulunmaktadır.

Android SDK Release Kullanımı

Tüm uygulamalar Java programlama dili kullanılarak yazılmaktadır. Dalvik adı verilen Linuc çekirdeğinin üzerine entegre edilen sanal makine üzerinde Android SDK programı çalışmaktadır. Android için uygulama geliştirmek isteyenler için yardımcı olabilecek uygulamadır.

Android SDK Release uygulama içerisinde yardım dökümanları oldukça bilgilendirici ve size yardımcı olabilecek android geliştirme araçları yer almaktadır. Android geliştirme programı içerisinde yer alan grafik kütüphanesi bulunuyor. Bu kısım içerisinden donanım hızlandırma seçenekleri ve medya desteği mevcuttur. Böylelikle android için neler yapabileceğiniz ve hangi yeni özelliklerin olabileceğini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Önemli Not: Android geliştirme kiti Eclipse IDE’ye ihtiyaç duyan Android SDK Tools ve aynı zamanda JDK 5 ve JDK 6 da gerekmektedir.

    Benzer Programlar

  • Xml Viewer Xml Viewer
    TürkçeÜcretsiz770.0 KB
  • Dynamic HTML Editor Dynamic HTML Editor
    enDeneme Sürümü18.61 MB