Android SDK

Android SDK

Versiyon/Sürüm24.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu87 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (87 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android SDK Android için Uygulama Geliştirme Kiti

Android SDK Release, android işletim sistemini ücretsiz geliştirme programıdır. Android ve uygulamalarını geliştirmek isteyenler içi, içerisinde android geliştirme paketi bulunmaktadır.

Android SDK Release Kullanımı

Tüm uygulamalar Java programlama dili kullanılarak yazılmaktadır. Dalvik adı verilen Linuc çekirdeğinin üzerine entegre edilen sanal makine üzerinde Android SDK programı çalışmaktadır. Android için uygulama geliştirmek isteyenler için yardımcı olabilecek uygulamadır.

Android SDK Release uygulama içerisinde yardım dökümanları oldukça bilgilendirici ve size yardımcı olabilecek android geliştirme araçları yer almaktadır. Android geliştirme programı içerisinde yer alan grafik kütüphanesi bulunuyor. Bu kısım içerisinden donanım hızlandırma seçenekleri ve medya desteği mevcuttur. Böylelikle android için neler yapabileceğiniz ve hangi yeni özelliklerin olabileceğini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Önemli Not: Android geliştirme kiti Eclipse IDE’ye ihtiyaç duyan Android SDK Tools ve aynı zamanda JDK 5 ve JDK 6 da gerekmektedir.

44 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Xml Viewer Xml Viewer
  TürkçeÜcretsiz770.0 KB
 • Dynamic HTML Editor Dynamic HTML Editor
  enDeneme Sürümü18.61 MB
 • Speedtest Speedtest
  İngilizceÜcretsiz
 • Scratch Scratch
  İngilizceÜcretsiz4 GB
 • Android SDK HAKKINDA YORUM YAZIN