Adobe Flash Player indir

Adobe Flash Player indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.05 MB
ÜreticiAdobe Systems Incorporated
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Şubat 2022

Adobe Flash Player Uygulaması Android Apk Uygulaması

Adobe Flash Player apk indir, Adobe Flash Player Android apk sürümünü indir yaparak internet ortamında flash ile çalışan bütün dosyaları kolay bir şekilde görüntülemenizi sağlayan bir programdır. Mobil cihazlarda android işlemciler için geliştirilen Apk Flash Player sürümüdür.

Adobe Flash Player Android-3

Adobe Flash Player Android

İnternette gezinirken zengin görseller için hazırlanan ve  bu  görseller içerisinde yer alan  video oynatıcılarıda dahil kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. Android Apk Flash player İnternet ortamında flash bizlerin dikkat çeken bir çok  ihtiyaçlarımızı gidermekte ve bütün tarayıcılara uygun olarak çalışan Adobe flash player bilgiayarlarda yer aldığı gibi mobil cihazlarımızda da ilk yüklememz gereken bir program oalrak yer almaktadır.

Önemli Not: Uygulama Adobe Flash Player i geliştirmeyi durdurmasından dolayı Google player tarafından yayınlanmamaktadır.Daha önce indiren kullanıcılar tarafından görünen uygulama  diğer kullanıcılara gözükmemektedir. Bu yüzden biz uygulamanın direk olarak Apk  dosyasını yayınlıyoruz.

APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve “Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Adobe Flash Player Android  Apk Flash dosyalarını ve video içeriklerini cep telefonunuzda yavaş oynatımından dolayı sıkıntılıysanız uygulama sayesinde kolaylıkla ve çok hızlı şekilde içerikleri görüntülemenizi sağlamaktadır. Uygulama sistemin arka planında çalışma aktivitesi sağlamaktadır.
Adobe Flash Player (Windows)

Adobe Flash Player Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • PDF Pro Reader & Maker PDF Pro Reader & Maker
    İngilizceÜcretsiz36.9 MB
  • İŞKUR E-Şube Apk indir İŞKUR E-Şube Apk indir
    TürkçeÜcretsiz5,1 MB
  • Adobe Flash Player indir HAKKINDA YORUM YAZIN