Adobe Flash Player

Adobe Flash Player

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm11.1.115.11
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu4.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet Android 2.2 ve üstü
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.5 MB) Mac indir Android indir

Adobe Flash Player Uygulaması Android

Adobe Flash Player Android apk sürümünü indir yaparak internet ortamında flash ile çalışan bütün dosyaları kolay bir şekilde görüntülemenizi sağlayan bir programdır. Mobil cihazlarda android işlemciler için geliştirilen Apk Flash Player sürümüdür.

Adobe Flash Player Android-3

Adobe Flash Player Android

İnternette gezinirken zengin görseller için hazırlanan ve  bu  görseller içerisinde yer alan  video oynatıcılarıda dahil kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. Android Apk Flash player İnternet ortamında flash bizlerin dikkat çeken bir çok  ihtiyaçlarımızı gidermekte ve bütün tarayıcılara uygun olarak çalışan Adobe flash player bilgiayarlarda yer aldığı gibi mobil cihazlarımızda da ilk yüklememz gereken bir program oalrak yer almaktadır.

Önemli Not: Uygulama Adobe Flash Player i geliştirmeyi durdurmasından dolayı Google player tarafından yayınlanmamaktadır.Daha önce indiren kullanıcılar tarafından görünen uygulama  diğer kullanıcılara gözükmemektedir. Bu yüzden biz uygulamanın direk olarak Apk  dosyasını yayınlıyoruz.

APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve “Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar” kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Adobe Flash Player Android  Apk Flash dosyalarını ve video içeriklerini cep telefonunuzda yavaş oynatımından dolayı sıkıntılıysanız uygulama sayesinde kolaylıkla ve çok hızlı şekilde içerikleri görüntülemenizi sağlamaktadır. Uygulama sistemin arka planında çalışma aktivitesi sağlamaktadır.
Adobe Flash Player (Windows)

Adobe Flash Player Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Indeed İş Arama Indeed İş Arama
    TürkçeÜcretsiz69,7 MB
  • Google Ads Google Ads
    TürkçeÜcretsiz27 MB