Adımsayar

Adımsayar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33.3 MB
ÜreticiMUTLU ISLER TEKNOLOJI
İşletim SistemiiPhone, iPad ve iPod iOS 9.0
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33.3 MB) iOS indir

Adımsayar iOS iPhone için Ücretsiz Adım Sayma Uygulaması

Adımsayar indir, iPhone 5S ve üzeri iOS cihazlarda yer alan M7 ve M8 (motion procesor) hareket işlemcisini kullanarak adımlarınızı saymaya yarayan ücretsiz ve Türkçe adım sayma uygulamasıdır. Spor yaparken kalp ritim hızını, koşu ve yaptığınız tüm hareketleri raporlayan spor uygulamasıdır.

Daha sağlıklı bir hayat yaşamak ve formda kalmak için gün içerisinde kaç adım attığınız hesaplayan adım sayar uygulamasını iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarıyla uyumludur. Gün içinde kaç adım attığınız hem sağlığınız ve hemde formunuz için büyük önem arz etmektedir. Gün ve hafta boyunca kaç adım attığınızı öğrenmek için iOS cihazlar için geliştirilen uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Adımsayar uygulamasından daha iyi sonuçlara ulaşabilmek için yaş, cinsiyet, boy ve kilo bilgilerinizi girerek ne kadar kalori harcadığınızı, vücut kitle indeksi gibi birçok veriye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde daha kolay bir kullanım hizmeti sunmaktadır. Kaç adım attığınızı öğrenebilmek için iPhone cihazınızın cebinizde veya çantanızda olması yeterlidir.

Android cihazlarınızda uygulamayı kullanabilmek için Android Adım Sayar Uygulaması bağlantısına tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

86 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Macros Kalori Sayacı Macros Kalori Sayacı
  İngilizceÜcretsiz5,9M
 • BİGO LİVE Canlı Maç izle BİGO LİVE Canlı Maç izle
  ingilizceÜcretsiz
 • Golden Boot Golden Boot
  İngilizceÜcretsiz64M
 • Scoutium Scoutium
  TürkçeÜcretsiz10M
 • Adımsayar HAKKINDA YORUM YAZIN