8 Ball Pool ios

8 Ball Pool ios

Versiyon/Sürüm3.12.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu118.7 MB
ÜreticiMiniclip SA
İşletim SistemiiPhone, iPad ve iPod iOS 9.0
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (118.7 MB) iOS indir

8 Ball Pool iPhone ve iPad Amerikan Online Bilardo Oyunu

8 Ball Pool ios indir, iPhone ve iPad’leriniz üzerinden online ve Türkçe olarak oynayabileceğiniz en iyi mobil bilardo oyunudur. Ücretsiz download ederek iOS platformlar üzerinden Amerikan tarzı mükemmel bilardo oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Miniclip tarafından geliştirilen Facebook hesabınızla giriş yaparak dünyanın en iyi bilardo oynayan oyuncularıyla karşılaşarak yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

Bilardo Oyunu Nasıl Oynanır

8 Ball Pool ios Online oyuncularla 1’e 1 karşılaşma ve turnuvalar ile 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. 8 Ball Pool iphone turnuvalara veya diğer karşılaşmalar katılabilmek için hesabınızda puanların olması gerekiyor. Turnuvalar elemeli olarak 3 aşamadan oluşuyor ve rakibinizi elediğinizde finalde karşılaşarak para punlarını kazanan belirleniyor.

8 Ball Pool ios oyununda dediğimiz gibi bilardo masasında bulunan altınları kazanabilmek için mutlaka rakibinizi yenmeniz gerekiyor. Oynadığınız her maçta hesabınızın seviyesi yükseltiliyor ve en iyi oyuncularla karşılaşarak yeteneklerinizi sergileyebiliyorsunuz. Dilediğiniz an 8 kişilik düzenlenen altın ödüllü turnuvalara katlarak en iyi bilardo iphone oyunu karşılaşabilme şansını yakalayabiliyorsunuz.

Kazandığınız altınlarla daha yüksek altın ile oynanan masalara katılarak paranızı artırabilirsiniz. Kazandığınız altınlarla yeni daha iyi özelliklere sahip olan ıstakalar alabilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlarınızda giriş yaparak ister misafir olarak oynayabilir yada Facebook üzerinden giriş yaparak arkadaşlarınızla Amerikan tarzı bilardo oynamanın tadını çıkartabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Çilek Kız Dondurma Çilek Kız Dondurma
    ingilizceÜcretsiz
  • Tomb of the Mask iphone Tomb of the Mask iphone
    TürkçeÜcretsiz1.60
  • 8 Ball Pool ios HAKKINDA YORUM YAZIN