4ün 1i Oyunu (iOS)

4ün 1i Oyunu (iOS)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.39
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu160 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS)
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (160 MB)

Survivor Arena Yarışma Oyunu (iOS)

4ün 1i Oyunu indir, TV8 ekranlarında Acun’un sunduğu popüler yarış oyununun iOS  iphone mobil tablet tabanlı ücretsiz survivor ücretsiz oyun uygulamasıdır. Akıllı cihazlara indirip oynayabileceğiniz ücretsiz oyunda birbirinden güzel ödüller ve puanlara sahip olabiliriz.

4ün 1i Survivor Oyunu Nasıl Oynanır?

Mobil android ve iOS cihazlarda oynanan oyunun içeriği çok basit kurallar eşliğinde oynanabiliyor. 4ün 1i iOS Survivor Oyunu 7 sıradan toplamda 28 kutu karşınıza çıkıyor. İlk sıradan başlayarak kutuları açıyor ve yeşil kutuyu bulmaya çalışıyoruz. Eğer 4’ün 1’i Survivor kutu açma oyununda yeşil kutuyu bulabilirseniz bir üst sıraya yükseliyorsunuz.

4ün 1i Survivor oyununda günlül oynama hakkınız dolduğunda kullanılan oyun paketini “Türk Telekom Survivor” olarak değiştirin ve günlük can sayınızı artırın. Tek yapılması gereken kutular içerisinde yer ala yeşik kutuyu bulmak olacaktır. Ayrıca oyuna başlamadan önce kaç canınızın olduğunu görebilirsiniz. 4ün 1i oyununda atlamamanız gereken bir önemli ayrıntıysa “Denizyıldızları” oyunda doğru kutuları bulduğunuzda çokca Denizyıldızı toplamanıza izin verilecektir. Toplanılan Denizyıldızları Survivor Shop Survivor mağazası bölümünden alışveriş yapıyoruz. Alışveriz mağaza bölümüne ana menüden ulaşabiliriz.

Survivor Arena Mağaza Ödülleri

Eğer kullandığınız telefon hattınız Türk Telekom Survivor tarifesindeyse birçok ödül sizleri bekliyor olacak. Survivor yarışmacılarıyla tanışma, yemek, panorama yarışmacıları ile konuşmacı olarak misafir olma, imzalı yarışmacı tişörtleri ve fotoğrafları yer alıyor. Ödüller arasında Survivor adasına gitme, Survivor birleşme partisi’ne katılabilme ve Kıbrıs’ta düzenlenen büyük Survivor finali’ne VIP konuk olarak katılabilme gibi ödüller yer alıyor. 4ün 1i iOS cihazlarda da android’de olduğu gibi ücretsiz oynama imkanı tanıyor.

4ün 1i Android

    Benzer Programlar

  • Asphalt 9 iphone Asphalt 9 iphone
    TürkçeÜcretsiz4.15
  • Muhteşem Sultan ios Muhteşem Sultan ios
    TürkçeÜcretsiz197.70 MB